partner serwisu

Bins 0.9.8.191 Beta

Najnowsza wersja:Bins 1.0.0.220
Pobierz
System:
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
5,71 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
2311
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Kolejne rewolucyjne narzędzie od autora programu ObjectDock. Dzieki programowi Bins będzie można zmieścić jeszcze więcej ikon na pasku zadań w systemie Windows 7.

Ile by nie było miejsca na pasku zadań w systemie Windows 7, to dla niektórych zawsze będzie za mało. I tu na ratunek przychodzi Bins, który pozwala grupować w pojemniki dowolne programy, odnośniki czy foldery. Każdy pojemnik może zawierać wybrane przez nas cztery elementy. Program nie zmusza nas do korzystania tylko z pojemników. Jeśli nie zgrupujemy w danym miejscu więcej niż jednego elementu, zachowa on swoją duża ikonę. Dla odznaczenia pojemników od typowych elementów na pasku zadań, można włączyć funkcję, która nad pojemnikami wyświetla dodatkowy pasek. Stworzone przez Bins pojemniki zachowują się jak typowe elementy paska zadań, co znaczy że można je dowolnie przemieszczać, usuwać itp.

Zarządzanie pojemnikami jest niezwykle proste. By utworzyć nowy pojemnik wystarczy przeciągnąć i upuścić jedną ikonę z paska zadań na inną lub już istniejący pojemnik. W obrębie pojemnika można dowolnie zarządzać kolejnością wchodzących w jego skład elementów. Pierwsza pozycja to tzw. lider - to on zostanie uruchomiony gdy klikniemy na pojemnik. Inne elementy uruchamiamy najeżdżając kursorem na pojemnik, wtedy pojawi się dymek z jego zawartością, z którego wybieramy interesującą nas pozycję. W ten sam sposób możemy usuwać elementy z pojemnika, wyciągając je z prezentującego zawartość dymka.

Uwaga: program początkowo był bezpłatny, ale autor informował, że w przyszłości ulegnie to zmianie; teraz przez ograniczony czas można go nabyć za $0.99.

Bins

Bins

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.