partner serwisu

Belarc Advisor 8.5.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,19 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
5835
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja przeznaczona do audytu oprogramowania i analizy sprzętu oraz konfiguracji sieciowej. Dzięki niej użytkownik może dowiedzieć się m.in. jakich ważnych aktualizacji bezpieczeństwa brakuje na jego komputerze.

Belarc Advisor to udostępniany bezpłatnie (wyłącznie do użytku niekomercyjnego) program dokonujący szczegółowej analizy sprzętu oraz oprogramowania zainstalowanego na komputerze, na którym program jest uruchamiany.

Wśród informacji gromadzonych przez aplikację znajdziemy m.in. szczegółową listę zainstalowanych urządzeń, spis programów znajdujących się na komputerze wraz ze wskazaniami, które z nich nie były od dłuższego czasu używane, a także wyszczególnienie, których ważnych aktualizacji bezpieczeństwa brakuje w naszym systemie. Belarc Advisor wykonuje też test bezpieczeństwa, zakończony wystawieniem oceny w skali 10-punktowej (pod uwagę brane są rozmaite czynniki, które potem są oczywiście dokładnie wyszczególnione).

Uzyskane w wyniku skanowania komputera dane prezentowane są w formie czytelnego raportu formatowanego w postaci dokumentu HTML (wyświetlanego w domyślnej w danym systemie przeglądarce internetowej). Oczywiście wszystkie zgromadzone przez program informacje nie są nigdzie wysyłane - raport jest plikiem przechowywanym wyłącznie lokalnie.

Belarc Advisor

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.