partner serwisu

BESTplayer 2.131 beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,07 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
34071
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Polski odtwarzacz audio-wideo, obsługujący najpopularniejsze typy plików multimedialnych. 

Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz bardzo lekka, dzięki czemu nie obciąża zanadto systemu operacyjnego – składa się na nią jedynie plik .EXE odtwarzacza, co sprawia, że nie ma potrzeby instalowania go. Program potrafi odtworzyć większość używanych powszechnie formatów multimediów, m.in. .AVI, .MP4, .MOV, .WMV, .MPEG, .FLV, .MP3, .WMA, .WAV, .OGG, .AAC, .FLAC. Należy jednak pamiętać, że aby odtwarzanie doszło do skutku, należy mieć w systemie zainstalowane odpowiedni kodeki, ponieważ żadne nie zostały wbudowane bezpośrednio w program (pakiety kodeków takie jak np. K-Lite Codec Pack czy Windows 7 Codec Pack można pobrać z tego działu na naszej stronie).

Odtwarzacz bardzo dobrze radzi sobie z napisami, odczytując formaty .TXT oraz .SUB, a ponadto oferując wiele opcji ich konfiguracji. Możemy zmienić m.in. ich rozmiar, czcionkę, kolor, tło a także rodzaj cienia. Jeśli zaistnieje taka konieczność, można przesunąć je w czasie, by zsynchronizować z wyświetlanym filmem. BESTPlayer szczyci się też tym, że potrafi pobrać napisy dla odtwarzanego filmu, choć z prawidłowym działaniem tej funkcji mogą być kłopoty, podobnie zresztą jak z opcją wyświetlania informacji o aktualnie wyświetlanych multimediach.

BESTplayer

Program daje dostęp do pewnej liczby przydatnych opcji. Wygodne w obsłudze suwaki pozwalają, w podstawowym zakresie, regulować obraz, zmieniając jego proporcje, jasność, kontrast oraz nasycenie kolorów. Aplikacja umożliwia też przechwycenie danej klatki filmu i zapisanie jej w formacie .JPEG. Istnieje też możliwość wyboru silnika, renderującego obraz oraz dźwięk, a także ścieżki audio (w przypadku, gdy jest ich więcej, niż jedna). Można też wybrać akcję, która ma zostać wykonana przez program po zakończeniu odtwarzania (do wyboru mamy wygaszenie monitora, uśpienie komputera, przejście w tryb hibernacji, zamknięcie systemu, restart lub wylogowanie z używanego konta uzytkownia). Przydatną opcją (zwłaszcza dla osób oglądających filmy „na raty”) może być zapamiętywanie miejsca, w którym ostatnio zostało zakończone odtwarzanie. Ciekawą funkcją jest integracja z Expressivo – syntezatorem mowy, pozwalająca na odczytywanie przez niego napisów do filmu, dzięki czemu użytkownik może korzystać z „usług” lektora nawet wówczas, gdy nie został on dodany do ścieżki dźwiękowej filmu.

2014.01.27, 12:31
Za stary
(wersja: 2.131 beta)
Niestety nie nadążył za konkurencją a szkoda bo nie był zły! szłoda
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.