partner serwisu

Axence NetTools Professional 4.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
10,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1177
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Znakomity, rozbudowany zestaw narzędzi sieciowych oferowany za darmo!

NetTools to darmowy, rozbudowany zestaw narzędzi do skanowania, monitorowania i administrowania sieciami, z bardzo intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Program składa się z kilku, uruchamianych z poziomu głównego okna programu, modułów. Oto niektóre z nich:

NetWatch
Pozwala monitorować dostępność wielu urządzeń w sieci oraz ich czas odpowiedzi. Można ustawić kilka warunków przy których NetTools powiadomi użytkownika poprzez email, wiadomość lub dźwięk w razie wystąpienia problemów (np. brak odpowiedzi od urządzenia czy wolne łącze). NetWatch prezentuje przejrzyste wykresy z aktualnymi i historycznymi danymi czasu odpowiedzi oraz procentem utraconych pakietów. Podobnie jak we wszystkich częściach programu, można eksportować te informacje do plików txt, Excel i html.

WinTools
Podaje wyczerpujące informacje o komputerach Windows: uruchomione procesy, serwisy, event log, informacje o dyskach, pamięci i procesorze. Pozwala edytować registry i tworzyć własne zapytania.

NetStat
Listuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia z twojego komputera oraz wszystkie otwarte porty. Dodatkowo mapuje otwarte porty i połączenia na aplikacje, które ich używają.

Local info
Przedstawia kilka tabel z ważnymi informacjami o lokalnej konfiguracji: statystyki dla TCP/UDP i ICMP, tabela adresów IP, tabela ARP i routingu, informacje o kartach sieciowych.

Skaner sieci
Po wpisaniu adresu IP otrzymasz listę wszystkich komputerów oraz serwisów na nich działających. Narzędzie to pozwala też wykrywać niektóre trojany oraz spyware.

Skaner portów i serwisów
Pozwala sprawdzić wszystkie otwarte porty oraz działające serwisy (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych). Nie tylko sprawdza czy port jest otwarty, ale wysyła zapytanie i sprawdza, czy odpowiedź spełnia określone kryteria. Skaner może także wykryć niektóre trojany i spyware.

TCP/IP workshop
Pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Za pomocą tego narzędzia można wysyłać dane do dowolnego portu na zdalnym komputerze oraz nasłuchiwać na porcie lokalnym aby zobaczyć wszystkie nadsyłane dane.


Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.