partner serwisu

Avira AntiVir Rescue System 26.08.2015

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
625 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
17820
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Udostępniany za darmo pakiet ratunkowy firmy Avira umożliwiający przeprowadzenie dezynfekcji komputera przy nieuruchamiającym się systemie.

Avira AntiVir Rescue System to pakiet ratunkowy dostarczany w formie pliku ISO. Plik ten jest obrazem bootowalnej płyty CD, z której można uruchomić komputer i przeprowadzić skanowanie całego komputera w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Oczywiście z tego pakietu można korzystać także w przypadku, gdy komputer działa poprawnie - wtedy programu używamy jak uruchamianego z płyty skanera antywirusowego na żądanie.

Producent na bieżąco aktualizuje obrazy ISO programu, dbając by zawsze zawierały najnowsze bazy antywirusowe. Nie oznacza to jednak, że użytkownik zmuszony jest do ciągłego pobierania i nagrywania kolejnych płyt. Po uruchomieniu aplikacji możemy dokonać ulotnej aktualizacji baz danych pobierając odpowiednie pliki z internetu. W takim przypadku dane te są przechowywane w pamięci RAM komputera. Dzięki temu nawet jeśli mamy nagraną nie najświeższą wersję pakietu mamy pewność, że program poradzi sobie nawet z najnowszymi szkodnikami.

Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.