partner serwisu

Avidemux 2.6.12

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
15,3 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
18724
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty edytor wideo oferujący łatwą edycję materiału wideo, używanie filtrów i kodowanie do różnych formatów.

Dzięki obsłudze dużej ilości kodeków, program oferuje wsparcie dla popularnych formatów plików takich jak AVI, MKV, OGM, MPEG kompatybilnych z DVD, MP4, FLV czy ASF. Pozwala tworzyć projekty, kolejkować zadania oraz umożliwia stosowanie skryptów w języku JavaScript i Python. Na edytowalnym materiale można stosować różne filtry i efekty. Możliwości programu można rozszerzyć za pomocą wtyczek, które pozwolą na obsługę nowych formatów, kodeków czy efektów. Program powinien spodobać się każdemu kto szuka prostego i wygodnego narzędzia do prostych zadań edycyjnych.

Program zawiera wbudowane profile dla iPhone / iPod, Zune oraz PSP, co pozwala skonwetować plik wideo do formatu akceptowalnego przez te urządzenia dosłownie w kilka kliknięć myszą.

Avidemux

2015.04.06, 20:46
Świetny, darmowy program
(wersja: 2.6.8 v2)
O programie Avidemux słyszałem już dawno temu, ale nigdy jakoś go nie użyłem. Aż do teraz. Trafiłem na niego poszukując programu do konwersji wideo, który pozwoli mi wyciąć wybrany fragment wideo i zapisać go bez rekonwersji. Avidemux robi to znakomicie, pozwala ponadto wycinać niechciane fragmenty z wideo (np. reklamy z programów nagranych z telewizji), umożliwia konwersję do np. MP4 AAC (także double pass) i nałożenie kilku prostych filtrów. Program jest szybki i stabilny. Do tej pory używałem komercyjnego AVS Video Editora, ale już widzę, że przerzucę się na Avidemux :)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.