partner serwisu

Avi ReComp 1.5.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
28,8 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
394
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta ale funkcjonalna aplikacja do rekompresji plików avi z użyciem kodeka xvid. Posiada wiele funkcji pozwalających na dokładne ustawienie strumienia wyjściowego, oraz dodanie napisów, czy znaku wodnego.

AVI ReComp jest prostą, choć bardzo funkcjonalną aplikacją do konwersji plików avi z użyciem kodeka xvid. W procesie tym możliwe jest ustawienie wielu zaawansowanych opcji kodeka (m.in. QPEL, GMC, BVOPs, bitrate, itd.), choć nie jest to wymagane i można się ograniczyć do podstawowych operacji.

Podczas procesu konwersji możliwe jest wtopienie w wideo napisów. Obsługiwane są formaty TMPlayer (txt), MicroDVD (txt i sub), SubViewer2 (sub), SubRip (srt), Advanced SubStation Alpha (ass), SubStation Alpha (ssa) i VobSub (sub i idx). Napisy mogą być ustawione w dowolnym miejscu nagrania, możliwe jest wybranie czcionki i koloru, dodanie obwódki, czy cienia oraz styli.

Samo wideo może zostać poddane skalowaniu i przycięciu (ze zmianą proporcji). Możliwe jest także dodanie znaku wodnego. Wśród kodeków audio obsługiwane są między innymi mp3 i ac3, ze stałą lub zmienną przepływnością (VBR, ABR lub CBR).

Możliwe jest przetwarzanie wielu plików w pojedynczym zadaniu (tzw. przetwarzanie wsadowe), a aplikacja może być obsługiwana z wiersza poleceń.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.