partner serwisu

AutoCAD LT 2015

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
13,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
9109
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pozbawiona niektórych funkcji wersja popularnego programu do projektowania komputerowego 2D i 3D AutoCAD. W pełni obsługuje format DWG. Nie ma jednak opcji rysowania trójwymiarowego. Nie ma także możliwości zakupu licencji sieciowej - aplikację skierowano do indywidualnych użytkowników.

AutoCAD LT to tańsza i prostsza w obsłudze alternatywa słynnego AutoCAD-a. Oferuje podstawowe funkcje, takie jak uchwyty wielofunkcyjne, wiersz poleceń, karty plików, palety narzędzi czy bloki dynamiczne. Ponadto obsługuje przezroczystość warstw i obiektów oraz ma menedżera zestawów arkuszy oraz menedżera projektu.

Wersja LT została pozbawiona takich narzędzi jak zmieniarki widoków (podstawowy, szczegółowy, rzut, przekrój). Nie obsługuje także wiązań parametrycznych i nie jest w stanie wyodrębniać danych do tabel. Nie potrafi ponadto modelować brył 3D, powierzchni oraz siatek. Nie wspiera stylów wizualnych oraz zmian oświetlenia.

AutoCAD LT obsługuje technologię TrustedDWG i potrafi importować oraz eksportować pliki DGN. Do tego dochodzi funkcja przekształcania plików DWG oraz moduły Autodesk 360 i Live Maps. W okrojonej wersji nie ma niestety obsługi drukarek 3D oraz opcji importowania plików FBX, Inventor czy IDES.

Inne zalety AutoCAD-a LT to uproszczony interfejs, który usprawnia proces projektowania, oszczędzające czas galerie wstążek, możliwość szybkiego otwierania nowych i istniejących rysunków za pomocą strony Nowa karta oraz profesjonalne narzędzia do tworzenia dokumentacji.

Okres testowy: 30 dni. Instalacja odbywa się w trybie online i wymaga pobrania 4 GB danych.

AutoCAD LT

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.