partner serwisu

Auslogics Disk Defrag Pro 4.7.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
7,74 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1737
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Auslogics Disk Defrag jest przeznaczony do szybkiej optymalizacji dysków twardych. To dobre lekarstwo na wolne uruchamianie, czy ogólnie spowolnione działanie systemu.

Prócz defragmentacji program umożliwia zoptymalizowanie plików na dysku w taki sposób by zapewnić najwyższą wydajność. Specjalny sposób defragmentacji pozwala skonsolidować wolne miejsce by nowopowstające pliki mogły być zapisane w jednym nieprzerwalnym bloku. Możemy też zdefragmentować konkretny plik lub folder, bez potrzeby defragmentacji całej partycji. Wbudowany harmonogram pozwala wybrać najlepszy dla nas moment kiedy ma zostać przeprowadzona defragmentacja. Jeśli nie chcemy używać harmonogramu możemu włączyć automatyczną defragmentacje - program sam wybierze optymalny moment na przeprowadzenie procesu, a jego działanie w żaden sposób nie przeszkodzi w normalnej pracy na komputerze.

Auslogics Disk Defrag

2012.11.06, 21:17
fajna ale po aktualizacji jest płatna
(wersja: 4.2.0.0)
Podobny do tune up jest ten program czyli do tuneup firmy avg ale jest on super ale nie zalecama ktualizacjprogramu bo wiecie okaże się że jest on płatny
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.