partner serwisu

AnyToISO 3.8.2 Lite

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,76 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
2593
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program umożliwiający konwersję wielu popularnych formatów obrazów płyt do najczęściej używanego formatu ISO. Oprócz tego pozwala na tworzenie obrazów z fizycznych nośników, dowolnych plików i folderów z dysku twarde, a także wypakowywanie zawartości obrazów.

Aplikacja może pracować w trzech trybach. Pierwszy pozwala na wypakowanie zawartości każdego obsługiwanego formatu obrazu na dysk twardy, a w przypadku większości formatów bezpośrednią konwersję do pliku ISO.

Tryb drugi to tworzenie obrazu z płyty umieszczonej w napędzie optycznym. W zależności od zawartości płyty można utworzyć plik ISO lub parę plików BIN/CUE. Pierwszy format jest przewidziany dla płyt z danymi, drugi natomiast jest bardziej uniwersalny i pozwala zapisać obraz płyt AudioCD czy bardziej skomplikowanych płyt wielościeżkowych, zawierających zarówno dane, jak i ścieżki audio.

Tryb trzeci to utworzenie obrazu ISO z dowolnych danych z dysku użytkownika. Wystarczy wybrać folder jaki chcemy umieścić w obrazie, wskazać miejsce zapisu tworzonego obrazu oraz nadać mu etykietę. Aplikacja integruje się z Eksploratorem Windows, umożliwiając szybki dostęp do funkcji programu wprost z menu kontekstowego. Dla zaawansowanych użytkowników autorzy przygotowali obsługę z wiersza poleceń, co pozwoli użyć program w skryptach i innych rozwiązaniach automatyzujących.

Obsługiwane formaty: B5I, B6I (BlindWrite), CDI (DiscJuggler), CD/DVD/BD (tylko konwersja), DAA (PowerISO), DEB (paczki Debiana - tylko wypakowanie), DMG (OS X Disk Copy Image), GBI (gBurner), IMG (CloneCD oraz dyskietki), ISO (ISO9660, HFS+, UDF i Microsoft XBOX - tylko wypakowanie), ISZ (UltraISO), MDF (Alcohol 120%), NRG (Nero), PDI (InstantCopy), RPM (paczki RedHata - tylko wypakowanie), UIF (MagicISO).

Ograniczenia: Wersja Lite obsługuje obrazy płyt nie większe niż 870 MB.

AnyToISO

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.