partner serwisu

AnyDVD HD 7.6.0.9 beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
11,5 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
8330
Średnia ocena:
Twoja ocena:

AnyDVD HD to niewielka aplikacja, która automatycznie usuwa zabezpieczenia płyt z filmami HD-DVD oraz Blu-Ray, oraz pozwalając tworzyć na dysku obraz płyt.

Program usuwa kod regionu RPC, omija zabezpieczenia CSS, HDCP i inne spotykane na płytach DVD, BD i HD DVD, dzięki czemu film może być odtwarzany na konfiguracjach niespełniających wymagań stawianych przez niektóre z wyżej wymienionych zabezpieczeń. Jest to zwłaszcza przydatne dla użytkowników odrobinę starszych kart graficznych i monitorów, które nie są zgodne z zabezpieczeniem HDCP czy nie spełniają wymogów dla 3D, co uniemożliwia im odtwarzanie na swoich komputerach filmów na płytach HD-DVD i Blu-ray.

Aplikacja pozwala na pomijanie zbędnych elementów na płytach takich jak reklamy, trailery, ostrzeżenia o prawach autorskich itp. Ciekawą opcją jest możliwość utworzenia uproszczonego menu płyty tzw. speedmenu, które pozwala na szybki dostęp do samego filmu, ogranicza czas wczytywania płyty, zwiększa zgodność ze starszymi odtwarzaczami, usuwa próbę połączenia BD-live z internetem oraz dodaje możliwość wznowienia oglądania od ostatniego miejsca na płytach BD-Java.

AnyDVD może zredukować prędkość odczytu płyt, co przyda się podczas oglądania filmów, gdyż napęd pracuje wtedy ciszej. Nie bez znaczenia jest też to, że usuwanie zabezpieczeń odbywa się w locie, co pozwala na tworzenie kopii płyt przy użyciu wybranej przez użytkownika aplikacji. Kopie bezpieczeństwa płyt można także przygotować za pomocą programu. Można to zrobić na dwa sposoby: w formie obrazu płyty w formacie ISO lub struktury folderów i plików.

Zmiany:

  • obsługa Windows 10
  • (Blu-ray): obsługa nowych płyt
  • (Blu-ray): wymuszone usuwanie UOP, gdy speedmenu jest aktywne
  • (Blu-ray): ulepszona obsługa zabezpieczeń opartych na Javie
  • (DVD): obsługa nowych płyt
  • mniejsze poprawki i ulepszenia
  • zaktualizowano wersje językowe

Okres testowy: wymaga zakupionej licencji, brak okresu testowego.

AnyDVD HD

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.