partner serwisu

Any Video Converter Free 6.1.8

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
49,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
71934
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie pozwalające na pobieranie klipów z YouTube, szybką konwersję audio i wideo pomiędzy rożnymi formatami plików, prostą edycję materiału, oraz nagranie ich na płytę DVD.

Any Video Converter to narzędzie wszystko-w-jednym do konwersji plików multimedialnych, z intuicyjnym interfejsem użytkownika, szybkimi algorytmami konwersji i wyśmienitą jakością materiału wynikowego. Dzięki niemu skonwertujesz swoje pliki wideo pomiędzy wieloma formatami: DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, SWF, FLV, M2TS, MKV czy MPEG-4. Przedefiniowane profile dla takich urządzeń jak IPod, PSP, odtwarzacze przenośne wideo czy smartfony z systemem iOS czy Android, pozwolą na szybkie konwersje, bez potrzeby drobiazgowego dobierania parametrów konwersji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ustawić parametry konwersji manualnie: format wynikowy audio i wideo, rozdzielczość, użyty kodek, bitrate czy rodzaj kontenera. Dzięki obsłudze technologii NVIDIA CUDA, posiadacze kart GeForce mogą cieszyć się jeszcze szybszą konwersją, podobnie jak właściciele procesorów wielordzeniowych, gdyż program stworzono z myślą o pracy wielowątkowej.

Przed konwersją możliwa jest prosta obróbka materiału wideo. Możemy wyciąć niepotrzebne nam fragmenty filmu, zmniejszyć wielkość obrazu wycinając np. czarne pasy u góry i dołu lub po bokach. Dostępne są także opcje modyfikacji jasności, kontrastu i nasycenia obrazu, a także zastosowanie odbić, obrotów, dodania szumu bądź wyostrzenia. Dla miłośników napisów przygotowano funkcję dodającą je do filmu. Oprócz tego możliwe jest wydobycie i konwersja samego strumienia audio z pliku wideo do jednego z obsługiwanych formatów: OGG, MP3, AAC, WMA, M4A.

Przygotowane dzięki programowi filmiki można od razu nagrać na płytę w formacie DVD Video lub AVCHD DVD. Gwarantuje to największą zgodność z dostępnymi na rynku odtwarzaczami sprzętowymi, dając nam pewność, że tak przygotowane filmy odtworzą się praktycznie wszędzie.

Nie małe już możliwości dopełnia funkcja konwersja klipów pobieranych z YouTube, Vimeo, Google Video i wielu innych serwisów tego typu. Wystarczy wkleić link do strony z filmem, a program sam go pobierze i pozwoli skonwertować do wybranego formatu.

Any Video Converter Free

2014.01.18, 06:35
W pełni funkcjonalny konwerter oprogramowania
(wersja: 5.0.7)
Chcesz przekonwertować MTS do innych formatów wideo? MTS File Converter jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu, które mogą pomóc Ci konwertować pliki MTS tak proste, jak to tylko możliwe.

http://www.mtsconverterfree.com/
2011.06.18, 21:39
W pełni funkcjonalny konwerter
(wersja: 3.2.3)
Polecam Any Video Converter, ponieważ w pełni spełnia moje oczekiwania (szybka, a zarazem dobrej jakości konwersja plików audio i wideo, zaawansowane ustawienia konwersji, pobieranie filmów z m.in. serwisu YouTube).

Program ten świetnie zastępuje firmowe konwertery (dołączane do odtwarzaczy), które często są powolne w działaniu, jak i w konwersji. Dlatego też od dawna z powodzeniem wybieram ten produkt zamiast konkurencji.

Podsumowując - program ten szybko, ale też dokładnie konwertuje całą gamę różnych formatów audio i wideo, zaś darmowa wersja w pełni powinna zadowolić użytkownika.