partner serwisu

Any Video Converter 3.2.3

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
22,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
71775
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie pozwalające na szybką konwersję wideo pomiędzy rożnymi formatami plików.

Any Video Converter to narzędzie wszystko-w-jednym do konwersji plików multimedialncyh, z intuicyjnym interfejsem użytkownika, szybkimi algorytmami konwersji i wyśmienitą jakością materiału wynikowego. Dzięki niemu skonwertujesz swoje pliki wideo pomiędzy wieloma formatami: DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, SWF, FLV, M2TS, MKV czy MPEG-4. Predefiniowane profile dla takich urządzeń jak IPod, PSP, odtwarzacze przenośne wideo czy smartfony, pozwolą na szybkie konwersje, bez potrzeby drobiazgowego dobierania parametrów konwersji. Nic nie stoi na przeszkodzie by ustawić parametry konwersji manualnie: format wynikowy audio i wideo, rozdzielczość, użyty kodek, bitrate czy rodzaj kontenera. Możliwa jest również konwersja samego strumienia audio z pliku wideo do wybranego formatu: OGG, MP3, AAC, WMA, M4A. Nie małe już możliwości dopełnia funkcja konwersja klipów pobieranych z serwisów YouTube czy Google Video. Wystarczy wkleić link do strony z filmem, a program sam go pobierze i pozwoli skonwertować do wybranego formatu.

 

Any Video Converter Free

2011.06.18, 21:39
W pełni funkcjonalny konwerter
(wersja: 3.2.3)
Polecam Any Video Converter, ponieważ w pełni spełnia moje oczekiwania (szybka, a zarazem dobrej jakości konwersja plików audio i wideo, zaawansowane ustawienia konwersji, pobieranie filmów z m.in. serwisu YouTube).

Program ten świetnie zastępuje firmowe konwertery (dołączane do odtwarzaczy), które często są powolne w działaniu, jak i w konwersji. Dlatego też od dawna z powodzeniem wybieram ten produkt zamiast konkurencji.

Podsumowując - program ten szybko, ale też dokładnie konwertuje całą gamę różnych formatów audio i wideo, zaś darmowa wersja w pełni powinna zadowolić użytkownika.