partner serwisu

Angry Birds Space demo

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
32,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
4808
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wściekłe Ptaki powracają! Tym razem muszą stawić czoła Świniom w kosmosie. A to oznacza nowe super moce, walkę w przestrzeni kosmicznej oraz na planetach z uwzględnieniem grawitacji, i DANGER ZONE - plansze o jeszcze wyższym poziomie trudności.

Po odzyskaniu jaj z łap Świń, Wściekłe Ptaki mogły chwilę odsapnąć. Niestety nie trwało to długo. Pewnego dnia na niebie pojawił się tajemniczy portal, przez który przyleciał Ptak nieznanego gatunku, a wraz z nim kosmiczne jajo. Po chwili pojawił się też dziwny pojazd, który porwał kosmiczne jajo oraz jaja Wściekłych Ptaków. Kosmiczny Ptak ruszył w pogoń za porywaczami, a wraz z nim jego ziemscy kuzyni. W czasie przelotu przez portal we Wściekłych Ptakach zaszła dziwna transformacja, która dała im nowe moce, niezbędne w pojedynku ze Świniami z kosmosu.

Rozgrywka przypomina to, co znany z pierwowzoru. Nadal naszym zadaniem jest walka ze Świniami poprzez wystrzeliwanie z procy różnego rodzaju Wściekłych Ptaków, które w kosmosie otrzymały nowe moce. Jedną ze znaczących zmian jest fakt, że rozgrywka odbywa się w przestrzeni kosmicznej, a Świnie mogą ukrywać się na powierzchni planet lub specjalnych kapsułach zawieszonych w próżni. Oznacza to potrzebę uwzględnienia grawitacji planet, której wykorzystanie będzie niezbędne na niektórych planszach.

2013.09.13, 00:53
Angry Birds Space
(wersja: demo)
Za demo dziękuję ale wolę pełną wersję online: http://AngryBirdsOnline.pl
2013.04.19, 15:46
fajne
(wersja: demo)
ta gra jest fajna planeta z minami tu jest darmowa a w pełnej wersi nie
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.