partner serwisu

Ancient Warfare 2 Update 2 Hotfix (08.01.17)

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
45,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3072
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Symulator epickich bitew, gdzie imperium czerwonych walczy z hordami niebieskich. Gra prezentuje otoczenie przy pomocy uproszczonych, klockowatych modeli otoczenia oraz postaci, pozwalając nam wcielić się w wojownika jednej ze stron, lub tryb widza, gdzie jesteśmy biernym obserwatorem zmagań wrogich stron.

W Ancient Warfare znajdziemy kilkadziesiąt jednostek z różnym wyposażeniem, w tym konie oraz słonie, z których grzbietu można uczestniczyć w walce, a także różnego rodzaju machiny oblężnicze, które przydadzą się podczas zdobywania np. zamków. Wojownicy mogą być wyposażeniu w różnoraką broń do walki wręcz np. miecze, włócznie czy maczugi, oraz osłony w postaci tarcz. Nie zabrakło również broni zasięgowych, pozwalających razić przeciwnika z odległości gradem płonących strzał, co prezentuje się bardzo efektownie podczas nocnych walk.

W grze dostępny jest tryb dla pojedynczego gracza z 60-cioma scenariuszami. Po ich ukończeniu możemy kontynuować zabawę dzięki edytorowi bitew, oferującemu również proceduralne tworzenie scenariuszy, gdzie losowane są pole walki, warunki pogodowe, zmagające się armie i pozostałe elementy. Walki mogą toczyć sie w kilku trybach: podbój, król na wzgórzu, oblężenie zamku lub wież, zdobycie flagi oraz klasyczny każdy na każdego (deathmach). Ancient Warfare 2 nie oferuje jeszcze rozgrywek dla wielu graczy, ale autor pracuje już nad tego typu rozwiązaniem.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.