partner serwisu

AmpliTube 3.5.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
284 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3299
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja zastępująca pedalboardy i dodająca wiele efektów dźwiękowych podczas grania na gitarze. Umożliwia zaawansowaną konfigurację toru audio i emulacje urządzeń znanych marek.

AmpliTube to aplikacja umożliwiająca dodawanie efektów dźwiękowych i modyfikację dźwięku gitary. Efekty te osiągane są dzięki programowej emulacji urządzeń, które normalnie są wykorzystywane podczas grania na gitarze, a podłączane są w torze audio pomiędzy gitarą a wzmacniaczem. Aby skorzystać z aplikacji, gitarę należy podłączyć do wejścia mikrofonowego komputera, a dopiero jego wyjście audio do wzmacniacza.

AmpliTube zawiera w sumie 160 modeli urządzeń:

  • 51 urządzeń Pedalboard
  • 31 modeli wzmacniaczy
  • 46 modeli obudów głośnikowych
  • 15 modeli mikrofonów
  • 17 efektów urządzeń rackowych

Możliwe jest również skorzystanie z urządzeń zawartych w AmpliTube Metal u AmpliTube Jimi Hendrix. Wersja darmowa ogranicza wprawdzie liczbę dostępnych urządzeń i efektów, możliwe jest jednak ich dokupienie w specjalnym sklepie, zawierającym ponad 237 róznych urządzeń.

Emulacja wzmacniaczy i obudów głośnikowych polega na wiernym odtworzeniu dźwięku produkowanego przez wiele urządzeń znanych marek, w tym Marshall, Fender, Vox, Orange, Mesa, Roland, Trace Elliot, Acoustic, Gallien Kruger, THD i inne. Urządzenia zawarte w pedalbox to między innymi Boss, Ibanez, Electro-Harmonix, MXR, Marshall, Digitech, Univox i Roger Mayer.

Aplikacja obsługuje do 8 wejść audio jednocześnie. Dla każdego z nich umożliwia ustawienie, czy dźwięk ma być nagrywany w mono czy stereo, następnie w torze audio znajduje się tuner, i po dwa zestawy składające się z pedalboardów, wzmacniaczy, obudów głośnikowych z mikrofonami (umożliwiających nawet ustawienie mikrofonu względem głośnika) i efektów z urządzeń rackowych. Utworzone tory audio mogą zostać zapisane w postaci profili, które mogą być zmieniane w trakcie grania na gitarze.

AmpliTube umożliwia nie tylko granie na żywo, ale także narywanie dźwięku emitowanego do wzmacniacza.

Uwaga: wersja niezarejestrowana pozwala na 9 dni próbnych. Po rejestracji na stronie producenta, otrzymuje się klucz do wersji darmowej z ograniczoną liczbą funkcji i urządzeń.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.