partner serwisu

Alarm 2009 2.1.0.5

Pobierz
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,57 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
314
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielka aplikacja, potrafiąca o określonej przez użytkownika godzinie wyświetlać stworzony uprzednio komunikat, odtworzyć wybrany dźwięk lub też wykonać jedno z wielu dostępnych zadań. Może ona z powodzeniem służyć użytkownikowi jako minutnik lub budzik.

Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są w jednym oknie – sprawia to, że każdy szybko i z łatwością skonfiguruje potrzebny mu alarm. Jego ustawianie sprowadza się do dwóch kroków – ustalenie pory uruchomienia oraz wyboru akcji, która ma zostać wówczas wykonana. Użytkownik może albo podać konkretną porę (z dokładnością do sekund, np. godzina 13:41:25), albo też wprowadzić czas, po którym ma zostać włączony dany alarm (dzięki temu można wykorzystać aplikację jako minutnik). Istnieje też możliwość wykonania danego zadania w momencie, gdy przez określoną liczbę sekund komputer nie miał połączenia z internetem lub w momencie uruchomienia, zawieszenia lub zamknięcia wybranego przez nas programu. Dla każdej z akcji można ustalić jej powtórzenie po wybranym przez użytkownika czasie.

Gdy już zostanie to zrobione, pozostaje określenie wykonywanej wtedy czynności. Do wyboru jest kilka akcji: wyświetlenie okna z komunikatem tekstowym o dowolnej treści, odtworzenie wskazanego przez użytkownika dźwięku, otwarcie folderu, uruchomienie pliku, programu lub strony WWW, wyłączenie, restart lub uśpienie systemu, a także jedna z „Innych możliwości”, takich jak np. minimalizacja wszystkich okien, wysunięcie szuflady napędu optycznego, wygaszenie monitora czy też zakończenie jednego z uruchomionych procesów.

Alarm 2009

2014.12.28, 14:43
:-D
(wersja: 2.1.0.5)
Prosty w obsłudze, funkcjonalny - czegóż chcieć więcej?
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.