partner serwisu

Aimersoft Video Converter Ultimate 6.3.0

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,18 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
265
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Konwerter plików audio i wideo. Pozwala na konwersję z ponad 250 formatów, oraz ripowanie płyt DVD i pobieranie wideo bezpośrednio z serwisów internetowych.

Aimersoft Video Converter Ultimate to narzędzie do edycji i konwersji materiałów wideo. Wśród jego głównych funkcji znajdują się:

  • Konwersja z ponad 250 formatów audio i wideo
  • Zgrywanie wideo z płyt DVD Video
  • Nagrywanie płyt DVD Video z menu
  • Usuwanie ochrony DRM
  • Pobieranie wideo z ponad 1000 witryn internetowych
  • Odtwarzanie audio i wideo
  • Edycja wideo
  • Dodawanie metadanych do wideo

Aimersoft Video Converter Ultimate w procesie konwersji może korzystać ze sprzętowego przyspieszenia kodowania (NVIDIA, AMD, Intel).

Każde dodane wideo może zostać edytowane. Wśród dostępnych opcji znajduje się przycinanie, obracanie, odwracanie, wycinanie, zmiana głośności, jasności, kontrastu, saturacji, deinterlacing, dodanie znaku wodnego i napisów. Do wideo następnie mogą zostać dołączone metadane.

Pliki wideo mogą być dodawane z lokalnego dysku twardego, z płyty DVD Video lub wideo pobranego z jednego ze wspieranych serwisów internetowych (w tym YouTube, Vimeo, Google Videos, VEVO, Facebook, Aol., Metacafe, Hulu, MTV, Yahoo! Screen, CBS, Dailymotion, TED, Myvideo, Xhamster).

Konwersja podzielona jest na dwa profile – z wyborem formatu i wyborem urządzenia (przenośnego). W profilu formatu możliwe jest wybranie wideo, audio, HD, Web i 3D a wśród nich wiele różnych formatów w tym MP4, AVI, WMV, MP3, AC3, AAC, WMA, czy formaty dla YouTube, Facebooka czy Vimeo. Profil z wyborem urządzenia podzielony jest na urządzenia Samsunga, Apple, konsole do gier i inne urządzenia i dobiera parametry wideo najlepsze dla danego urządzenia.

Okres testowy: 15 dni

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.