partner serwisu

Aimersoft Video Converter Pro 4.1.2

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
20,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
128
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na rippowanie płyt DVD Video i konwersję wideo do wielu rożnych formatów. umożliwia edycję wideo (np. dodanie filtrów), oraz konwersję wsadową (wielu plików równocześnie).

Aimersoft Video Converter Pro umożliwia konwersję plikó1) wideo i płyt DVD do jednego z wielu obsługiwanych formatów. Jest to nieco uboższa w funkcje wersja Aimersoft Video Converter Ultimate. Do jej głównych funkcji należą:

  • Konwersja z ponad 250 formatów audio i wideo
  • Zgrywanie wideo z płyt DVD Video
  • Usuwanie ochrony DRM
  • Odtwarzanie audio i wideo
  • Edycja wideo
  • Dodawanie metadanych do wideo

Opcje konwersji zostały podzielone na dwie sekcje. Możliwe jest wybranie formatu wyjściowego względem urządzenia, na które nagranie ma trafić (dobierany jest wtedy sugerowany najlepszy format), lub wskazanie konkretnego formatu. W sekcji wyboru formatu możliwe jest wybranie wideo, audio, HD, Web i 3D a wśród nich wiele różnych formatów w tym MP4, AVI, WMV, MP3, AC3, AAC, WMA, czy formaty dla YouTube, Facebooka czy Vimeo. Sekcja z wyborem urządzenia umożliwia wybór w jednej z kilku grup (głównie smartfony i tablety), m.in. urządzeń Samsunga, Apple, konsol do gier i innych urządzeń.

Każdy z dodanych materiałów wideo może zostać poddany prostej obróbce, a dokładniej możliwe jest skorzystanie z kilku opcji edycji. Wśród dostępnych opcji znajduje się przycinanie, obracanie, odwracanie, wycinanie, zmiana głośności, jasności, kontrastu, saturacji, czy deinterlacing. Do wideo mogą zostać również dołączone metadane, znak wodny i napisy.

Źródłem plików wideo mogą być pliki zapisane na dysku twardym komputera, lub płyty DVD Video, ich obraz ISO, lub folder z plikami zgranymi z takiej płyty (innymi słowy aplikacja pozwala na tzw. rippowanie materiałów wideo z płyty DVD Video).

Aimersoft Video Converter w procesie konwersji może korzystać ze sprzętowego przyspieszenia kodowania (NVIDIA, AMD, Intel). Pozwala również pozbyć się DRM, czyli ochrony przed kopiowaniem. Proces ten odbywa się przez przechwycenie dźwięku i wideo podczas odtwarzania (aplikacja instaluje wirtualny sterownik karty dźwiękowej, aby jakość przechwytywanego dźwięku była jak najwyższa).

Okres testowy: 15 dni

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.