partner serwisu

Aimersoft Music Recorder 1.0.0

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
10,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
187
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Inteligentna aplikacja do nagrywania audio z wielu źródeł. Automatycznie dzieli nagranie na utwory, usuwa reklamy, rozpoznaje utwór i umożliwia utworzenie dzwonka a urządzenie mobilne.

Aimersoft Music Recorder to inteligentna aplikacja do nagrywania audio z wielu źródeł. Źródłem może być dowolna aplikacja, np. odtwarzacze audio, wideo, przeglądarka internetowa (np. serwisy z muzyką i wideo), źródła dźwięku podłączone do karty dźwiękowej, mikrofon i  inne.

W trybie nagrywania aplikacja automatycznie zaczyna nagrywanie gdy zarejestruje dźwięk. Potrafi również automatycznie dzielić nagranie na poszczególne utwory, oraz usuwać reklamy i inne niepożądane dźwięki pomiędzy właściwymi ścieżkami audio.

Formatem wyjściowym mogą być pliki MP3 i M4A (AAC). Oba formaty są w pełni konfigurowalne umożliwiając dobranie ustawień kompresji.

Kolejną funkcją aplikacji jest tworzenie dzwonków z przechwyconych nagrań i plików audio zapisanych na dysku. Dzwonki mogą mieć długość od 1 do 40 sekund, a na ich początku i końcu mogą zostać dodane efekty wejścia i wyciszenia.

Ostatnią funkcją aplikacji jest automatyczne rozpoznawanie utworu i uzupełnianie metadanych pliku informacjami takimi jak autor czy tytuł. Niestety ta funkcja nie do końca działa właściwie.

Okres testowy: 7 dni (do 10 prób rozpoznania utworu i pobrania informacji o autorze i tytule).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.