partner serwisu

Aimersoft Free YouTube Downloader 4.3.3

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
30,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
230
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowy odpowiednik aplikacji do pobierania wideo z serwisów internetowych. Oferuje pobieranie z YouTube i odtwarzanie pobranych materiałów.

Aimersoft Free YouTube Downloader to darmowa wersja programu Aimersoft YouTube Dwonloader. Została znacznie ograniczona pod względem funkcjonalności, ale jest w pełni darmowa i nieograniczona czasowo.

Aplikacja umożliwia pobieranie wideo z serwisu YouTube w dowolnej rozdzielczości. Ponad to pobrane mogą zostać całe listy odtwarzania, niestety tylko pięciokrotnie. Pobrane materiały mogą zostać odtworzone bezpośrednio we wbudowanym odtwarzaczu.

Pobieranie może zostać zainicjowane na dwa sposoby – przez wklejenie adresu URL do materiału wideo, lub z wykorzystaniem wbudowanej przeglądarki internetowej (która niestety nie radzi sobie z odtwarzaniem wideo w HTML5, choć samo pobieranie działa bez zarzutu).

Menu ustawień pozwala zmienić domyślną rozdzielczość pobierania z 480p na 240p, 360p, 720p, 1080p, 1440p i 2160p. Jeśli wideo w danej rozdzielczości nie zostanie znalezione, pobrana zostanie kolejna pod względem jakości dostępna wersja. Menu ustawień pozwala też mienić opcje takie jak liczba jednoczesnych pobrań (maksymalnie 10), czy folder zapisu plików wideo.

W porównaniu do pełnej wersji niedostępne są tu opcje konwersji pobranych multimediów, czy pobieranie z innych niż YouTube serwisów internetowych.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.