partner serwisu

Aimersoft DVD Ripper 3.0.0

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
12,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
138
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ripper płyt DVD Video do jednego z wielu wspieranych formatów plików wideo. Pozwala na manipulację obrazem (podstawową edycję) i łączenie wielu płyt.

Aimersoft DVD Ripper to narzędzie umożliwiające rippowanie materiału wideo z płyt DVD Video do jednego z wielu obsługiwanych formatów.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i podzielona została na kilka kroków.

Pierwszy krok to wskazanie folderu z zawartością DVD Video, napędu z płytą lub lokalizacji pliku ISO lub IFO. Po wczytaniu materiału możliwe jest wybranie napisów i ścieżki dźwiękowej, oraz formatu wyjściowego. Kilka wczytanych płyt może następnie zostać połączonych w jeden plik.

Wideo następnie może zostać poddane prostej edycji. Możliwe jest przycięcie początku i końca materiału, przycięcie obrazu, dodanie filtrów, przybliżenia, zmiana jasności, kontrastu i saturacji, deinterlacing, czy dodanie znaku wodnego.

Ostatni etap to zapisanie materiałów do wyjściowego pliku wideo.

Wybór wyjściowego formatu wideo podzielony jest na dwa profile – z wyborem formatu i wyborem urządzenia (przenośnego). W profilu formatu możliwe jest wybranie wideo, audio, HD, Web i 3D a wśród nich wiele różnych formatów w tym MP4, AVI, WMV, MP3, AC3, AAC, WMA, czy formaty dla YouTube, Facebooka czy Vimeo. Profil z wyborem urządzenia podzielony jest na urządzenia Samsunga, Apple, konsole do gier i inne urządzenia i dobiera parametry wideo najlepsze dla danego urządzenia.

Okres testowy: 15 dni

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.