partner serwisu

Aimersoft DVD Creator 3.0.0

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
37,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
143
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do konwersji plików wideo i plików ze zdjęciami do formatu DVD Video. Potrafi nagrać wideo lub zapisać je w postaci pliku ISO. Umożliwia prostą edycję multimediów.

Aimersoft DVD Creator to stosunkowo proste w użyciu narzędzie do nagrywania płyt DVD Video. Pozwala na przygotowanie i nagranie materiałów. Wśród głównych możliwości programu znajdują się:

  • Tworzenie płyt z nagraniami wideo
  • Tworzenie płyt z pokazem slajdów (np. zdjęć)
  • Dodawanie menu (do wyboru ponad40 predefiniowanych template-ów)
  • Edycja materiałów wideo
  • Nagrywanie na płyty DVD w formacie DVD Video

Aplikacja wspiera wiele popularnych formatów wideo, wśród których znajdują się MP4, AVI, MPG, MPEG, MOV, WMV, VOB. FLV, 3GP i wiele innych. Wśród wspieranych formatów plików graficznych (zdjęć) można wyróżnić JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF i ICO.

Dodawane materiały automatycznie konwertowane są do wymaganego formatu. W przypadku zdjęć tworzony jest pokaz slajdów, który może zostać wzbogacony o jeden z wielu efektów przejść i muzykę. Pliki wideo mogą być manipulowane na wiele sposobów, między innymi mogą być przycinane, przybliżane, mogą zostać na nie nałożone dodatkowe filtry, zmieniona jasność, kontrast, saturacja, czy głośność dźwięku. Materiały mogą zostać też przycięte, a do wynikowego wideo może zostać dodany znak wodny i napisy.

Elementy menu płyty mogą zostać utworzone z ciekawych predefiniowanych template-ów, ale każdy ich element może być dodatkowo edytowany i dopasowany do własnych potrzeb.

Wszystkie zmiany mogą być śledzone w podglądzie w czasie rzeczywistym.

Gotowy materiał wideo może zostać zapisany na płycie DVD5, DVD9 lub w pliku ISO (obrazie płyty, np. do późniejszego nagrania, np. wielokrotnie). Aplikacja oferuje 3 stopnie jakości obrazu na płycie – możliwy najlepszy z wykorzystaniem całego obszaru płyty, standardowy i wysokiej jakości.

Okres testowy: 15 dni

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.