partner serwisu

Aimersoft DRM Media Converter 1.5.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
12,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1540
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Konwerter plików audio i wideo pozwalający na usuniecie zabezpieczenia DRM. Pozwala na wsadowe konwertowanie wielu plików równocześnie. Obsługuje wiele rożnych formatów plików multimedialnych.

Aimersoft DRM Media Converter to konwerter multimediów (plików audio i wideo) z możliwością usunięcia DRM z plików dźwiękowych i wideo.

Aplikacja pozwala konwertować ponad 250 formatów audio i wideo w tym (wybrane):

  • Wideo z DRM – M4V, WMV, ASF
  • Wideo – MP4, MPG, MPEG, AVI, WMV, ASF, MKV, VOB
  • Wideo HD – TS, M2TS, MKV, WMV, MOV
  • Audio z DRM – WMA, M4p, M4B, AA, AAX
  • Audio – MP3, WMA, AAC, AC3, FLAC, MPA, MP2, WAV, AAX

Wybór wyjściowego formatu wideo podzielony jest na dwa profile – z wyborem formatu i wyborem urządzenia (przenośnego). W profilu formatu możliwe jest wybranie wideo, audio, HD, Web i 3D a wśród nich wiele różnych formatów w tym MP4, AVI, WMV, MP3, AC3, AAC, WMA, czy formaty dla YouTube, Facebooka czy Vimeo. Profil z wyborem urządzenia podzielony jest na urządzenia Samsunga, Apple, konsole do gier i inne urządzenia i dobiera parametry wideo najlepsze dla danego urządzenia.

Wybór wyjściowego formatu audio ogranicza się jedynie do wskazania formatu w jakim zapisany ma zostać plik. Wśród dostępnych kodeków znajdują się MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, AIFF, FLAC i inne.

Przetwarzanie plików może zostać wykonane wsadowo. Dotyczy to zarówno plików audio jak i wideo. Niestety dla każdego konwertowanego materiału trzeba osobno wybrać format wyjściowy – nie ma możliwości wyboru formatu dla grupy multimediów.

Aplikacja w procesie konwersji pozwala pozbyć się DRM, czyli ochrony przed kopiowaniem. Proces ten odbywa się przez przechwycenie dźwięku i wideo podczas odtwarzania (aplikacja instaluje wirtualny sterownik karty dźwiękowej, aby jakość przechwytywanego dźwięku była jak najwyższa).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.