partner serwisu

AdwCleaner 7.3.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
3,73 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
61069
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program służący do pozbywania się z komputera wielu potencjalnie niechcianych programów takich jak dodatkowe paski narzędziowe czy wtyczki do przeglądarek internetowych, które zmieniają stronę startową czy spowalniają przeglądanie stron.

AdwCleaner to środek na wszelkie zbędne dodatki czy wtyczki do przeglądarek, instalowane przy okazji innego, czasami wartościowego oprogramowania. Zmieniają one stronę startową, mechanizmy wyszukiwania, dodają nikomu niepotrzebne naładowane reklamami paski narzędziowe, a wszystko to wpływa negatywnie na szybkość działania przeglądarki internetowej. Do najczęściej spotykanych tego typu aplikacji/dodatków można zaliczyć: Delta Search, qvo6, Onewebsearch, Conduit Search, CoolWebSearch, Search-daily.com, MyStart.Incredibar Search, Ask Toolbar, Babylon Toolbar, MIXI.DJ, Snap.do, SweetIM Toolbar i wiele innych.

AdwCleaner

Aby pozbyć się niechcianego oprogramowania i innych zbędnych elementów w pierwszej kolejności należy wykonać skanowanie komputera. Po kilku chwilach AdwCleaner przedstawi wyniki operacji, grupując znalezione elementy w kategorie: usługi, foldery, pliki, skróty, wpisy w rejestrze, Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome. Przed rozpoczęciem usuwania należy zapoznać się z znalezionymi rzeczami i odznaczyć te, których nie chcemy usuwać. Kasowanie wybranych pozycji wymaga ponownego uruchomienia komputera, dlatego proszę upewnić się, że wszystkie inne programy, a zwłaszcza te w których są niezapisane dane, zostaną wcześniej zamknięte. Po ponownych uruchomieniu komputera użytkownikowi zostanie zaprezentowany raport z działania aplikacji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.