partner serwisu

Advanced Uninstaller Pro 11.38

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
15,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
10518
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowany program do utrzymania systemu w dobrej kondycji. Zadba o rejestr systemowy, usunie pliki tymczasowe, pozwoli monitorować instalację nowych programów, pozbędzie się w 100% wybranych aplikacji oraz zabezpieczy naszą prywatność czyszcząc ciasteczka przeglądarek.

Advanced Uninstaller PRO jest wyposażony w monitor instalacji, który śledzi wszystkie zmiany w systemie wykonywane podczas instalacji oprogramowania, co umożliwia całkowite odinstalowanie danego programu. Program bardzo dobrze radzi sobie również ze standardowym odinstalowywaniem aplikacji i według zapewnień autorów, robi to lepiej niż rozwiązania konkurencji. Nie tylko usunie ale także naprawi uszkodzone wpisy rejestru, usunie niedziałające skróty w Menu Start, pozbędzie się irytujących pasków narzędziowych, wtyczek i innych zbędnych elementów z przeglądarek, pozwoli zarządzać czcionkami oraz usunąć z autostartu programy, które negatywnie wpływają na działanie komputera.

Aplikacja została podzielona na wyspecjalizowane i łatwe w obsłudze moduły, które pozwolą w kilku krokach przeprowadzić poszczególne operacje optymalizacji czy oczyszczania. Wśród nich znajdziemy takie do czyszczenia rejestru, jego defragmentacji, zarządzania usługami czy też zwalniania miejsca na dysku przez usunięcie plików tymczasowych i duplikatów, a nawet kreator kompresji plików na poziomie systemu plików. Dla osób dbających o swoją prywatność przygotowano możliwość przeglądania i usuwania historii odwiedzanych stron internetowych oraz otwieranych dokumentów. Program wykrywa i obsługuje wszystkie znaczące przeglądarki internetowe czyli Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome, pozwalając wyczyścić ich pliki tymczasowe, usunąć ciasteczka czy zarządzać zainstalowanymi rozszerzeniami. Dodatkowo, zawsze można w bezpieczny sposób usunąć wybrane pliki, tak by nikt nie mógł ich odzyskać.

Okres testowy: 20 dni.

Advanced Uninstaller PRO

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.