partner serwisu

Adobe Premiere Elements 14

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,50 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
945
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Nieco okrojona, lecz i tak posiadająca duże możliwości, wersja aplikacji Adobe Premiere, przeznaczonej do zaawansowanej nieliniowej edycji wideo. Pozwala ona na łatwe przygotowywanie interesujących projektów filmowych.

Obsługa programu, mimo jego dużych możliwości, jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący poradzą sobie z samodzielnym prostym montażem wideo. Zaawansowani uzytkownicy mogą korzystać z trybu „Ekspert”, dającego dostęp do nieco większej liczby opcji.

Adobe Premiere Elements pozwala na tworzenie sekwencji filmowych z różnorodnych materiałów. Mogą to być różnego rodzaju pliki multimedialne (Adobe Premiere Elements obsługuje formaty takie, jak m.in. .MPEG, .3GP, .MP4, .MOV, .QT, .VOB, .SWF, .WMV, .AVI,  .MP3, .WMA, .WAV, .M4A, .AC3, .AAC, .AIFF, .BMP, .PNG, .JPEG, .PSD, .TIFF) , znajdujące się na naszym dysku twardym, zdjęcia i filmy, pobierane bezpośrednio z aparatów i kamer cyfrowych, kamery internetowej lub z dysków DVD-Video. W importowaniu różnorodnych multimediów pomaga przejrzysty moduł katalogujący.

Poszczególne materiały możemy dodawać do osi czasu, dowolnie je na niej przemieszczając. W razie potrzeby możemy pociąć je na mniejsze części, tak by usunąć część sekwencji lub by zmienić kolejność wyświetlania poszczególnych scen. Między kolejnymi elementami całego projektu możemy wstawiać różne przejścia wideo, Podczas edycji możemy skorzystać z wielu rozmaitych narzędzi, takich jak np. stabilizacja obrazu, inteligentne przycinanie oraz korekta kolorystyki czy oświetlenia. Oprócz tego możemy nałożyć na nasz projekt jeden z dostępnych efektów, wśród których znajdziemy takie jak m.in. posteryzacja, stylizacja na stary film, nałożenie szumów czy odwrócenie kolorów. Warto wspomnieć też o możliwości nakładania tekstu na obraz, a także o funkcji tworzenia menu dla filmów wypalanych na płycie DVD-Video.

Adobe Premiere Elements

Gotowy projekt możemy zapisać w jednym z wielu dostępnych formatów. Dostępne są gotowe zestawy ustawień dla m.in. filmów, które mają zostać opublikowane w internecie, a także dla tych, które będą odtwarzane za pomocą komputera. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nieco zmodyfikować oferowane przez program szablony, dostosowując je do naszych oczekiwań względem pliku wynikowego.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Wersja testowa: okres testowy wynosi 30 dni; na zapisane projekty nakładany jest pasek z informacją „Utworzono w wersji próbnej Adobe Premiere Elements”

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.