partner serwisu

Adobe Photoshop Lightroom 6.1.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
900 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
20675
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program przeznaczony dla profesjonalnych fotografów. Pozwala na wygodne zarządzanie bogatą kolekcją zdjęć, łatwe importowanie fotografii z aparatów cyfrowych, a co najważniejsze jest nieoceniony przy obróce zdjęć zapisanych w formacie RAW.

Oprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom to niezbędny składnik procesu obróbki fotografii. Dzięki aplikacji możemy szybko importować i hurtowo przetwarzać zdjęcia - z łatwością zmienimy takie parametry, jak np. balans bieli, kontrast, poziom ekspozycji czy cienie, a także wiele innych. Program pozwala też zarządzać naszymi fotografiami (na co składa się m.in. możliwość geotagowania zdjęć) oraz przygotowywać z nich pokazy slajdów, również takie, które są bardzo rozbudowane. Kolejne narzędzia pozwalają na łatwe i wygodne drukowanie, a także publikację fotografii w internecie.

Dzięki technologii Adobe Camera RAW, program obsługuje ponad 120 formatów nieskompresowanych obrazów, a także umożliwia bezproblemową konwersję fotografii w formacie RAW do jednego z popularnych formatów graficznych .JPEG lub .TIFF. Dzięki programowi Lightroom spędza się mniej czasu przed komputerem, a więcej za obiektywem.

Adobe Photoshop Lightroom

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.