partner serwisu

Adobe Photoshop Elements 14

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
14142
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Adobe Photoshop Elements oferuje unikalne funkcje, zaprojektowane specjalnie dla amatorów fotografii, hobbystów oraz użytkowników biznesowych. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują łatwego w użyciu, a jednocześnie zaawansowanego rozwiązania w pracy z cyfrowymi obrazami.

Program ten oferuje praktycznie wszystko co potrzebne do importu fotografii, ich organizacji zarówno wizualnej jak i na dysku, poprzez mechanizmy korekcji i kadrowania, na zaawansowanych efektach graficznych skończywszy. Rozbudowane zarządzanie zdjęciami pozwala w łatwy sposób wyszukiwać zdjęcia zawierające określony obiekt, osoby, czy też zdjęcia, które są do siebie bardzo podobne. Dla miłośników Facebooka przygotowano możliwość tagowania zdjęć przy użyciu listy przyjaciół i szybkiego dzielenia się otagowanymi zdjęciami na tym popularnym serwisie społecznościowym. Idąc wzorem innych, firma Adobe udostępnia każdemu posiadaczowi Photoshop Elements 2 GB przestrzeni w chmurze na przechowywanie zdjęć (20 GB w przypadku edycji Plus). Duży nacisk położono na funkcje udostępniania katalogowanych mediów na YouTube czy portalach do hostowania zdjęć takich jak Flickr, ImageShack i inne. Wszystko to sprawia, że Adobe Photoshop Elements to idealny program do obróbki i katalogowania zdjęć, oraz średnio zaawansowanych projektów graficznych, foto książek i innych.

Adobe Photoshop Elements

Adobe Photoshop Elements

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.