partner serwisu

Adobe Photoshop CC 2017.1 18.1.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
61344
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ceniony przez miłośników fotografii na całym profesjonalny program, przeznaczony do edycji obrazów rastrowych, przygotowywanych na potrzeby wydruku, publikacji w internecie oraz dla wielu innych zastosowań.

Interfejs Photoshopa jest w dużym stopniu konfigurowalny. Można dowolnie przemieszczać poszczególne okna, zmieniać ich rozmiary, łączyć je w większe grupy – wszystko w zależności od tego, które z nich będą nam potrzebne przy pracy nad danym projektem. Ich rozmieszczenie można zapisać, by później szybko do niego wrócić, bez konieczności ponownej manipulacji nimi.

Aplikacja oddaje do ręki ogrom różnorodnych funkcji, służących do modyfikacji obrazu. Znajdują się wśród nich narzędzia służące do m.in zaznaczania (lassso, magiczna różdżka, zaznaczanie odręczne), kadrowania, zamazywania obrazu, tworzenia warstwy kształtu, tworzenia i edycji tekstu czy też korekty zdjęcia. Ponadto w ręce użytkownika oddane też pędzel o wielu końcówkach, aerograf, pióro do tworzenia ścieżek i punktów kontrolnych.

Pasek menu daje dostęp do ogromnej liczby opcji, w tym także takich, które dokonują automatycznej korekty obrazu (przynoszących bardzo dobre rezultaty). Jeśli jednak chcemy nad wszystkim czuwać osobiście, możemy z niego przejść np. do korekty kolorystyki obrazu (gdzie możemy modyfikować balans i nasycenie kolorów, jasność i kontrast obrazu, a także ekspozycję), zmiany jego rozmiaru, katalogu filtrów (umożliwiającego ich wygodne przeglądanie) czy manipulacji warstwami. To właśnie praca z warstwami jest jedną z najważniejszych funkcji programu. Dzięki nim może dokonywać się skomplikowana edycja fotografii, pozwalająca na osiąganie bardzo zaawansowanych efektów. Warstwy można dowolnie przemieszczać w ich hierarchii, usuwać, zmienić ich właściwości oraz tryby mieszania z innymi. Liczne opcje są też dostępne w przypadku pracy z maskami, pozwalając na tworzenie nowych oraz ich modyfikację, a także zapisanie w celu użycia w przyszłości.

Dzięki jednemu z licznych dostępnych filtrów możemy dokonać wielu różnych operacji na fotografiach. Niektóre z filtrów są typowo artystyczne (np. fresk, pastele czy szpachla malarska), inne służą tworzeniu efektów świetlnych, zaś jeszcze inne mają za zadanie poprawę jakości obrazu (redukcja szumu, inteligentne wyostrzenie). Do dyspozycji są też filtry zniekształcające, nakładające różne tekstury oraz renderujące różne efekty (np. świetlne). Oprócz pracy w grafiką dwuwymiarową, Photoshop oferuje też różnorodne narzędzia do pracy w środowisku 3D, co pozwoli w ciekawy sposób ubogacać przygotowywane przez użytkowników projekty. Wszystkie wymienione oraz niewymienione narzędzia pozwalają na osiągnięcie dokładnie takich efektów, jakich byśmy oczekiwali.

Zakres plików obsługiwanych przez aplikację jest bardzo szeroki. Znajdują się wśród nich m.in. .JPEG, .PNG, .PSD, .TIFF, .BMP, .EPS, .PCT, .TGA, .HDR, a także niektóre pliki filmowe: .AVI, .MOV, .MPEG, .MP4, które mogą być edytowane klatka po klatce za pomocą dostępnych narzędzi (co sprawia, że program może być traktowany też jako zaawansowany edytor wideo). Dodatkowo dzięki wtyczce Camera RAW możemy bez trudu otwierać i „wywoływać” zdjęcia, wykonane za pomocą profesjonalnych aparatów fotograficznych.

Photoshop CC

Przydatną aplikacją podczas pracy w Photoshopie będzie Adobe Bridge, służący do przeglądania i zarządzania plikami,  w szczególności obrazami oraz innymi multimediami. Oferuje wiele opcji porządkowania i klasyfikowania plików – pozwala np. na przyporządkowanie poszczególnym fotografiom słów kluczowych. Aplikacja może zastąpić, w przypadku chęci ze strony użytkownika, systemowy Eksplorator Windows.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2015.09.01, 15:32
mam wpłacić tyle kasy za subskrypcje jak moge miec za niecale 600 zeta pelna i wieczysta licencje na windows7licencje?