partner serwisu

Adobe Media Encoder CC 2017.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1950
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowane narzędzie do konwersji plików multimedialnych, bardzo dobrze i sprawnie współpracujące z innymi aplikacjami Adobe: Premiere Pro czy After Effects.

Za pomocą Media Encodera możemy stworzyć wynikowy plik multimedialny w wielu różnorodnych formatach – wszystko w zależności od tego, na jakim urządzeniu ma być on odtworzony. Aplikacja jest używana przede wszystkim do renderowania naszych projektów, tworzonych w programach Adobe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niej w taki sposób, jak z tradycyjnych aplikacji, służących do konwersji multimediów.

Za pomocą programu możemy konwertować pliki do przeróżnych formatów. Dostępnych jest wiele gotowych szablonów, m.in. zawierających ustawienia optymalne dla stacjonarnych odtwarzaczy DVD i Blu-Ray, a także tabletów i telefonów o różnej rozdzielczości ekranu, działających pod kontrolą Androida oraz iOS-a, a także dla filmów, które mają zostać umieszczone na YouTube lub na Vimeo. Oczywiście można również samodzielnie skonfigurować parametry pliku wynikowego. Film może zostać zapisany m.in do formatu .MOV, .AVi, .WMV, .MPEG2 czy .MPEG4. Istnieje też opcja zapisu każdej klatki w postaci plików graficznych .BMP, .PNG, .JPEG, .TIFF, .TGA lub .GIF. Przed zapisem możemy dokładnie określić takie właściwości, jak np. bitrate, ilość przebiegów zapisu, rozdzielczość, framerate, standard telewizyjny czy odległość między klatkami kluczowymi. Oprócz filmów możemy też konwertować pliki dźwiękowe – dostępne dla nich formaty to .MP3, .WAV, WMA, .AIFF czy AAC. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość renderowania wideo bezpośrednio z plików projektów Premiere Pro i After Efects.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Media Encoder CC

Adobe Media Encoder CC

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.