partner serwisu

Adobe InDesign CC 2017.0 12.0.0.81

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
700 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
4788
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Profesjonalny program, przeznaczony do przygotowywania, łamania i składu publikacji DTP (z ang. Desktop Publishing) opracowany przez firmę Adobe.

Oprogramowanie Adobe InDesign oferuje ujednoliconą obsługę dla publikacji przeznaczonych zarówno do druku, jak i wydawanych w formie elektronicznej, z myślą odczytywania ich na różnych urządzeniach, takich jak np. tablety czy czytniki e-booków. Za jego pomocą możemy tworzyć przeróżne wydawnictwa - od broszur, poprzez czasopisma i periodyki, e-booki, na opasłych tomach kończąc.

Aplikacja pozwala na projektowanie profesjonalnych układów stron, atrakcyjnej zawartości przeznaczonej do odtwarzania w środowisku Adobe Flash Player, a także interaktywnych dokumentów w formacie .PDF. Użytkownik może z bardzo dużą szczegółowością kontrolować różnorodne aspekty projektu, takie jak m.in. typografia czy układ. Ewentualne błędy, powstałe podczas jego przygotowywania, mogą zostać szybko wykryte i poprawione. Dodatkową zaletą jest integracja z innymi aplikacjami Adobe, np. Photoshopem czy Illustratorem, co jeszcze bardziej przyspiesza naszą pracę.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe InDesign CC

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.