partner serwisu

Adobe Illustrator CC 2017 21.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
800 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
11344
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezwykle rozbudowane i cenione narzędzie, często używane przez profesjonalistów, służące do tworzenia i edytowania grafiki wektorowej.

Program, podobnie jak jego największy konkurent, CorelDRAW, umożliwia projektowanie, tworzenie i edytowanie najrozmaitszych wektorowych ilustracji, schematów i innych grafik. Użytkownik może korzystać przy tym z wielu różnorodnych funkcji, m.in. gotowych kształtów, pędzli, ołówka, narzędzi do zaznaczania, tworzenia i edycji ścieżek, a także licznych opcji formatowania tekstu oraz służących przekształcaniu obrazu. Oprócz nich program oddaje do dyspozycji dużą liczbę efektów (także tych, które są obecne w Photoshopie, z którym można w wygodny sposób współpracować), nakładanych na obraz. Przydatnym narzędziem może być funkcja „Aktywny Obrys”, pozwalająca za przeniesienie obrazu bitmapowego w formę wektorową. Liczba wszystkich funkcji programu jest ogromna, jednak nawet po krótkim zapoznaniu będzie możliwe płynne korzystanie z niego. Warto wspomnieć o bardzo konfigurowalnym interfejsie, pozwalającym na obecność tylko tych okien, które są akurat potrzebne. Schemat wyglądu możemy zapisać, tak by później móc szybko do niego powrócić.

Adobe Illustrator umożliwia tworzenie wektorowych dokumentów .PDF, obrazów wektorowych w formacie .EPS, .SVG, rastrowych w formacie .PSD, a także bitmapowych w formatach .JPEG, .BMP oraz .PNG. Dla każdego z nich dostępnych jest wiele różnorodnych opcji konfiguracyjnych, pozwalających kontrolować plik wynikowy.

Adobe Illustrator CC

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.