partner serwisu

Adobe Flash Professional CC 2017 16.0.0.112

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
6015
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bardzo rozbudowana aplikacja, służąca do tworzenia różnorodnych materiałów multimedialnych w technologii Flash, którymi można np. urozmaicać wygląd stron internetowych.

Za pomocą programu Adobe Flash Professional można projektować zarówno treści przeznaczone do publikacji w internecie, jak i niezależnie działające aplikacje (w tym także dla urządzeń mobilnych). Użytkownik z łatwością może tworzyć różnorodne animacje, obiekty oraz inne elementy multimedialne. Aplikacja udostępnia w tym celu różnorodne narzędzia, znane z innych programów producenta, takie jak np. kształty, pędzle, pióro oraz funkcje przekształcania. Możliwe jest też programowanie w jezyku ActionScript. W naszych projektach możemy łączyć zarówno elementy bitmapowe, grafikę wektorową oraz dźwięk (w formacie .WAV i .MP3). Dużą zaletą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami Adobe, przeznaczonymi do projektowania treści internetowych: Dreamweaver oraz Fireworks, a także z Illustratorem i Photoshopem.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Flash Professional CC

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.