partner serwisu

Adobe Fireworks CS6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
350 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
333
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowane narzędzie do projektowania i edytowania grafiki wektorowej oraz rastrowej, przeznaczonej przede wszystkim na potrzeby tworzenia stron internetowych.

Za pomocą aplikacji można projektować, bez znajomości kodu HTML, różne rodzaje obiektów, przeznaczone na potrzeby WWW, m.in. przyciski, obrazy, logotypy, layouty oraz wiele innych. Posiada ona narzędzia przeznaczone zarówno do pracy z grafiką rastrową (pędzel, ołówek, gumka), jak i wektorową (pióro, nóż). Można też skorzystać z licznych narzędzi (m.in. rozmywanie krawędzi obiektów, nakładanie tekstur) oraz filtrów, takich jak dodawanie szumu, wyostrzanie, rozmycie. Warto wspomnieć o możliwości pracy na warstwach, co pozwala na uzyskiwanie wielu ciekawych efektów, a także o obsłudze wielu formatów graficznych, m.in. .PSD, .PNG, .GIF, .JPEG, .TIF, .TGA, .EPS, .AI, .WBM, .QIF.

Dużą zaletą aplikacji jest też integracja z innymi programami Adobe, takimi jak np. Dreamweaver czy Flash, co znacznie przyspiesza pracę, związaną z kreacją stron internetowych.

Uwaga: do instalacji aplikacji w systemie Windows XP niezbędne jest posiadanie zainstalowanego dodatku Service Pack 3

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Adobe Fireworks CS6

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.