partner serwisu

Adobe Captivate 7.0

Najnowsza wersja:Adobe Captivate 8
Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,08 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
254
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bardzo zaawansowany program do tworzenia materiałów eLearningowych. Zawiera dużą liczbę funkcji i narzędzi umożliwiających tworzenie kompleksowych materiałów szkoleniowych (również o dużym stopniu skomplikowania).

Adobe Caprivate 7 jest rozbudowaną platformą do tworzenia materiałów eLearningowych. Umożliwia tworzenie materiałów szkoleniowych od postaw, lub import z jednego z obsługiwanych formatów, w tym prezentacji Microsoft PowerPoint. Tworzone slajdy mogą być łączone ze sobą w ciągu zdefiniowanych akcji. Rozbudowany system motywów pozwala na niemal nieograniczone dopasowanie wyglądu gotowej prezentacji, a funkcjonalność spisu treści pozwala na prostą nawigację po całym dokumencie w trakcie prowadzonego szkolenia.

W procesie tworzenia materiałów szkoleniowych możliwe jest rejestrowanie obrazów i towarzyszących im akcji (takich jak kliknięcia myszą, czy naciśnięte przyciski na klawiaturze), oraz wideo. Umożliwia to tworzenie interaktywnych przewodników. Dodatkowo proces szkolenia może być wspomagany filmami umieszczonymi w serwisie Youtube, czy materiałami w postaci stron internetowych.

Gotowe materiały mogą zostać umieszczone w chmurze Adobe z dostępem z każdego miejsca w zasięgu sieci Internet lub zapisane lokalnie.

Uwaga: Aby pobrać Adobe Caprivate 7 wymagane jest posiadanie konta Adobe (możliwe założenie podczas pobierania).

Okres testowy: 30 dni.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.