partner serwisu

Adobe Captivate 8

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,15 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
254
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bardzo zaawansowany program do tworzenia materiałów eLearningowych. Zawiera dużą liczbę funkcji i narzędzi umożliwiających tworzenie kompleksowych materiałów szkoleniowych (również o dużym stopniu skomplikowania).

Adobe Caprivate 7 jest rozbudowaną platformą do tworzenia materiałów eLearningowych. Umożliwia tworzenie materiałów szkoleniowych od postaw, lub import z jednego z obsługiwanych formatów, w tym prezentacji Microsoft PowerPoint. Tworzone slajdy mogą być łączone ze sobą w ciągu zdefiniowanych akcji. Rozbudowany system motywów pozwala na niemal nieograniczone dopasowanie wyglądu gotowej prezentacji, a funkcjonalność spisu treści pozwala na prostą nawigację po całym dokumencie w trakcie prowadzonego szkolenia.

W procesie tworzenia materiałów szkoleniowych możliwe jest rejestrowanie obrazów i towarzyszących im akcji (takich jak kliknięcia myszą, czy naciśnięte przyciski na klawiaturze), oraz wideo. Umożliwia to tworzenie interaktywnych przewodników. Dodatkowo proces szkolenia może być wspomagany filmami umieszczonymi w serwisie Youtube, czy materiałami w postaci stron internetowych.

Gotowe materiały mogą zostać umieszczone w chmurze Adobe z dostępem z każdego miejsca w zasięgu sieci Internet lub zapisane lokalnie.

Uwaga: po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu; przed pobraniem należy zainstalować Akamai NetSession (jego pobranie zostanie nam zaproponowane przez witrynę) - dopiero po tym będzie możliwe ściągnięcie wersji próbnej ze strony Adobe

Okres testowy: 30 dni

Adobe Captivate

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.