partner serwisu

Adobe Bridge CC

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
450 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1197
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowany program, pozwalający zarządzać znajdującymi się na naszym komputerze multimediami (zwłaszcza tymi, które będą potem używane w pracy). Niezbędny dla każdego, kto korzysta z aplikacji Adobe, takich jak m.in. Photoshop czy Premiere Pro (z którymi Bridge bardzo dobrze współpracuje).

Za pomocą aplikacji z łatwością użytkownik może z łatwością skatalogować i zarządzać zbiorami multimediów, przeznaczonymi do wykorzystania w kreatywnych projektach. Wszystkie ich elementy mogą zostać szczegółowo otagowane, co umożliwi później łatwe ich odnalezienie. Kategorii jest bardzo dużo, od autora czy wykonawcę danego działa/utworu, poprzez lokalizację, datę powstania, aż po bardzo szczegółowe informacje. Można też oznaczać poszczególne pliki za pomocą dowolnych słów kluczowych oraz poprzez nadawanie ocen. Dzięki temu nigdy nie powinno być problemów z odszukaniem potrzebnych nam materiałów.

Oprócz zaawansowanego wyszukiwania, w programie można wykonywać podstawowe operacje na plikach, takie jak zmiana nazwy (w tym także wykonywana seryjnie), kopiowanie, wklejanie czy przenoszenie do innej lokalizacji. Użyteczny są zarówno podgląd miniatur różnorodnych typów multimediów, których wielkość może być dowolnie regulowana, jak i zintegrowany odtwarzacz, umożliwiający szybki podgląd plików audio i wideo. Podczas przeglądania fotografii mamy dostęp do danych EXIF (za pomocą których również możemy filtrować i wyszukiwać obrazy). Ważną cechą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami Adobe, takimi jak Photoshop czy Premiere Pro, które korzystają z programu Bridge jako z centralnego menedżera plików.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Adobe Bridge CC

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.