partner serwisu

Adobe Acrobat Pro 11.0.10

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
2,50 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
27230
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowane narzędzie, służące do tworzenia, edycji i publikacji dokumentów w popularnym formacie .PDF (Portable Document Format).

Program jest bardzo rozbudowanym narzędziem, pozwalającym na tworzenie, edycję i publikację dokumentów w, opracowanym przez firmę Adobe, formacie .PDF. Format ten zyskał sobie ogromną popularność dzięki temu, że wiernie odwzorowuje wygląd drukowanych dokumentów - możemy być pewni, że forma i układ, w których zapiszemy dany dokument, zostaną zachowane także podczas jego wydruku.

Za pomocą aplikacji do formatu .PDF można przekonwertować wiele różnorodnych typów plików, takich jak choćby dokumenty tekstowe, pliki graficzne czy obraz wektorowe. Program dodatkowo integruje się m.in. z powłoką systemową oraz pakietem Microsoft Office, dzięki czemu tworzenie dokumentów .PDF jest jeszcze szybsze.

Adobe Acrobat Pro XI

Poszczególne pliki, zarówno przekonwertowane, jak i te stworzone przez nas od podstaw, mogą zawierać różnorodne treści, począwszy od tekstu, obrazów, przez multimedia, a skończywszy na gotowych do wypełnienia formularzach. Oprócz tego można skorzystać z wielu narzędzi, służących do dodawania własnych adnotacji na dokumencie. Wszystko to można połączyć w jeden spójny plik .PDF. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania przy danym dokumencie wielu różnorodnych mechanizmów zabezpieczających, m.in. szyfrowania, uwierzytelniania czy też blokowania niektórych akcji, np. drukowania, edycji, kopiowania.

Uwaga: instalator sieciowy - pobieranie programu odbywa się za pomocą aplikacji Adobe Download Assistant; po przejściu na stronę pobierania należy założyć darmowe konto Adobe, wymagane do ściągnięcia wersji próbnej produktu

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.