partner serwisu

Adidas miCoach 3.0.3

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
56,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2408
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Adidas miCoach to aplikacja sportowa dostępna na trzy najpopularniejsze platformy mobilne, umożliwiająca śledzenie treningów, analizowanie i zapisywanie wyników oraz dzielenie się nimi ze znajomymi.

Adidas miCoach to badzo rozbudowana aplikacja mobilna wspierana również przez serwis internetowy, dzięki której użytkownik może zaplanować i śledzić treningi, analizować wyniki na podstawie bardzo szczegółowych wykresów, zapisywać je, a także dzielić się swoimi osiągnięciami sportowymi między innymi na Facebooku.

Aplikacja obsługuje GPS, dzięki czemu możliwe jest ustalenie bieżącej pozycji i śledzenie trasy treningu na mapie, choć w niektórych smartfonach z Androidem występuje problem z działaniem nawigacji. Aplikacja mierzy takie parametry jak: dystans, czas treningu, tempo, prędkość, liczbę spalonych kalorii, międzyczasy, przewyższenia. Dane parametrów aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Dodatkowo aplikacja udostępnia plany treningowe, powiadomienia głosowe, szczegółowe wykresy w podsumowaniach, umożliwia odtwarzanie muzyki, podłączenie urządzeń pomiarowych.

Adidas miCoach - Windows Phone  Adidas miCoach - Windows Phone

Adidas miCoach dostępna jest na trzy najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 3.0.3)
  • Windows Phone (ver. 1.2.332)
  • iOS (ver.3.0.3)
Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.