partner serwisu

Adblock Plus dla Internet Explorer 1.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,17 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
589
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Adblock Plus dla Internet Explorer to dodatek do przeglądarki Internet Explorer, dzięki któremu zablokujemy wyświetlanie irytujących reklam niezależnie od ich formy i użytej do stworzenia technologii (Flash, wyskakujące okienka, GIF itd), a także zabezpieczymy naszą prywatność oraz zwiększymy bezpieczeństwo przeglądania internetu, poprzez blokadę potencjalnie niebezpiecznych adresów.

Reklamy blokowane są na podstawie specjalnie przygotowanych filtrów, w których znajdziemy kilka zestawów ogólnych, a także dedykowane poszczególnym krajom. Użytkownik może utworzyć własną listę blokowanych elementów, wybierając odpowiednie opcje na interesującej go stronie internetowej. Wraz z rozwojem Adblock Plus pojawiła się możliwość przepuszczania niektórych reklam tzw. Reklam akceptowalnych, które spełniają specjalnie przygotowane wytyczne. Funkcja ta powstała z myślą o witrynach, które utrzymują się z reklam, ale robią to w sposób nieuprzykrzający życia użytkownikom. Oczywiście jest to opcjonalne i można bez problemu dezaktywować tą funkcję.

Adblock Plus wyposażono także w specjalny mechanizm EasyPrivacy, blokujący śledzenie aktywności użytkowników różnych witryn. Dostępny jest również moduł specjalizujący się w dezaktywacji różnego rodzaju przycisków społecznościowych np. Lubię to Facebooka, czy udostępniający na Facebooku, Twitterze czy Google Plus, które nawet nieużywane potrafią komunikować się z macierzystymi serwisami i w ten sposób gromadzić informacje na temat nawyków użytkownika podczas przeglądania sieci. Autorzy dodatku zauważyli również coraz bardziej narastający problem z różnego rodzaju niebezpiecznymi witrynami, które służą do infekowania komputerów odwiedzających je internautów za pomocą złośliwego oprogramowania, robaków, trojanów, dodatków do przeglądarek oraz wszelkiego rodzaju szpiegów, i dodali wyspecjalizowany moduł, który zablokuje taki niebezpieczny adres jeszcze przed wczytaniem strony.

Adblock Plus

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.