partner serwisu

Adblock Plus dla Firefox 2.8.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
772
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dodatek do przeglądarki Mozilla Firefox, którego zadaniem jest blokowanie wyświetlania irytujących reklam, zarówno w postaci obrazków, filmów reklamowych na YouTube, reklam z Facebooka, krzykliwych banerów, wyskakujących okienek i wielu innych form.

Blokowanie reklam odbywa się na podstawie zestawów filtrów, które są przygotowywane z uwzględnieniem specyfikacji reklam występujących na danym terytorium. Możliwe jest także utworzenie własnych list blokowanych elementów, co pozwoli jeszcze bardziej dopasować działanie Adblocka Plus do swoich potrzeb. Autorzy rozwiązania, wraz z użytkownikami i zainteresowanymi firmami trzecimi, przygotowali także wytyczne określające wymagania co do tzw. Akceptowalnych Reklam. Wiadomo, że większość stron internetowych utrzymuje się z reklam, dlatego też postanowiono umożliwić pozostawienie niektórych reklam, pod warunkiem że będą one umieszczone na stronie zgodnie z przyjętymi zasadami. Tak przygotowane reklamy mogą być widoczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zablokować je dosłownie wszystkie i cieszyć się 100% wolnym od reklam przeglądaniem internetu.

Adblock Plus to także specjalnie mechanizmy uniemożliwiające śledzenie aktywności online użytkowników. Dzięki filtrom EasyPrivacy, większość mechanizmów śledzących zostanie zablokowane. Podobnie jest z specjalnymi przyciskami z różnego rodzaju serwisów społecznościowych np. Facebook, Twitter czy Google Plus, które nawet nie klikane mogą komunikować się z tymi serwisami i gromadzić informacje umożliwiające utworzenie naszego profilu przeglądania. Adblock Plus adresuje również coraz częściej spotykany problem z rozpowszechnianiem przez niektóre witryny internetowe złośliwego oprogramowania, trojanów, robaków, komponentów reklamowych oraz szpiegujących użytkownika, blokując podejrzane witryny.

Adblock Plus

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.