partner serwisu

Adblock Plus dla Chrome 1.12.4

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1094
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wtyczka blokująca różnego rodzaju reklamy w przeglądarce Google Chrome. Uwolnij się od natłoku krzyczących, wyskakujących i atakujących z każdej strony reklam, zmniejsz ilość pobieranych z internetu danych, zwiększ stopień swojej prywatności podczas przeglądania internetu i zabezpiecz się przed witrynami o wątpliwej reputacji.

Adblock Plus reklamy blokuje na podstawie filtrów, tworzonych przy współudziale setek użytkowników, którzy poświęcają swój czas na stworzenie reguł blokujących coraz to bardziej wymyślne oraz irytujące formy reklam. Nie ważne czy to zwykły animowany GIF, automatycznie odtwarzana reklama głosowa, nakładająca się na stronę grafika, wyskakujące okienka, reklamy powiększające się, reklamy w formie wideo, te znane z Facebooka i innych serwisów, czy jakiekolwiek inne formy irytujących sposobów namawiania na produkty i usługi na które nie mamy ochoty. Adblock Plus wykryje je wszystkie i nie pozwoli na ich wyświetlenie/odtwarzanie. A jeśli nawet zdarzyłaby się taka sytuacja, użytkownik ma możliwość samodzielnego tworzenia nowych filtrów uwzględniających nietypowe reklamy.

W Adblock Plus znajdziemy także mechanizm EasyPrivacy, który zablokuje możliwości śledzenia użytkownika przez niektóre witryny. Dodatkowo możliwa jest dezaktywacja różnego rodzaju przycisków społecznościowych, które w teorii mają np. umożliwić szybsze podzielenie się ze znajomymi danym tematem, a potrafią gromadzić i przesyłać do macierzystego serwisu informacje o użytkowniku nawet wtedy, gdy nie kliknie on takiego przycisku. Dodano również funkcjonalność blokowania niebezpiecznych witryn, co uchroni użytkowników przed ewentualnym zarażeniem komputera złośliwym oprogramowaniem.

Adblock Plus zawiera także nieco kontrowersyjny mechanizm pokazywania tzw. Akceptowalnych reklam, czyli reklam przygotowanych zgodnie ze specjalnymi zasadami, które jasno określają jaką formę mają przyjąć reklamy, jak duże mogą być i gdzie w ciele strony można je osadzić. Oczywiście mechanizm ten można całkowicie wyłączyć, a tym samym cieszyć się przeglądaniem internetu bez jakichkolwiek reklam.

Adblock Plus

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.