partner serwisu

Ad-Aware Free Antivirus+ 11.5.202

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,65 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
870
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ad-Aware Free Antivirus+ to darmowy i skuteczny program antywirusowy, łączący w sobie legendę i bezpieczeństwo. Umożliwia szybkie i bezproblemowe rozprawienie się z większością typowych zagrożeń, jakie może napotkać przeciętny użytkownik komputera. Wykryje, usunie oraz zniszczy, blisko 450 milionów potencjalnie niebezpiecznych wirusów, a jego baza jest ciągle aktualizowana.

Oprogramowanie antywirusowe to jedno z najważniejszych programów, zainstalowanych w naszym komputerze. Warto więc zadbać o to, by było dobre, stabilne i prędkie w wykrywaniu potencjalnych niebezpieczeństw, jakie czyhają na użytkowników komputera. Ad-Aware Free Antivirus+ spełnia wszystkie założenia darmowego antywirusa, a ponadto cechuje go legendarna funkcja, która służy do usuwania szkodliwych komponentów szpiegowskich.

Ad-Aware Free Antivirus+ wzmacnia więc nie tylko bezpieczeństwo komputera niepodłączonego do sieci, ale także zapewnia jego ochronę w czasie rzeczywistym. Istnieje także możliwość ręcznego lub automatycznego (wedle wcześniej ustalonych działań) skanowania plików oraz dysków komputera. Wykryte niebezpieczeństwo – w postaci plików – może zostać całkowicie usunięte lub poddane kwarantannie.

Twórcy chwalą się, że z każdym kolejnym dniem, Ad-Aware Free Antivirus+ staje się jednym z lepszych programów antywirusowych na świecie, głównie ze względu na swój sposób działania, jak i ponad przeciętną bazę, trudnych do usunięcia szkodników. 

Uwaga: podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.