partner serwisu

ActivePresenter Free Edition 5.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
39,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
596
Średnia ocena:
Twoja ocena:

ActivePresenter jest narzędziem pozwalającym na wykonywanie zrzutów ekranu i nagrywanie wideo z pulpitu, a następnie ich obróbkę i zapisanie w postaci prezentacji, tzw. screencastów czy materiałów eLearningowych. Oferuje przy tym szereg narzędzi, wspomagających tworzenie prezentacji od nagrania aż po zapisanie.

ActivePresenter Free Edition (w wersji darmowej) pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu lub nagrywanie wideo z całego pulpitu lub jego określonego obszaru. Umożliwia przy tym rejestrowanie wykonywanych akcji (kliknięcia myszą czy naciśnięte przyciski na klawiaturze) – zrzuty ekranu wykonywane są przy każdej akcji i zostają opatrzone adnotacją.

Dużą zaletą programu są wbudowane narzędzia do authoringu. Umożliwiają one edycję nagranych materiałów (przycinanie, kasowanie, łączenie, dzielenie nagrań, czy zamiana głośności), powiększanie (zoom), dodanie własnych dźwięków (w tym narracji), szablonów, dodatkowych elementów graficznych i zapisanie w postaci slajdów prezentacji lub wideo.

Darmowa wersja programu umożliwia eksport slajdów do obrazów w formatach JPEG i PNG, eksport wideo w formatach .MKV, .WMV, .AVI, .MPEG4 i WebM, oraz eksport w formacie SCORM 1.2 i 2004.

ActivePresenter Free Edition

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.