partner serwisu

Active@ Partition Recovery 14.0.1

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
21,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
295
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pakiet programów, pozwalający na odzyskiwanie przypadkowo usuniętych lub uszkodzonych partycji, plików, tworzenie kopii zapasowych, a także dostarczający szczegółowych informacji o dysku twardym i jego strukturze.

Za pomocą Active@ Partition Recovery użytkownik może odzyskać zarówno pojedyncze partycje, jak i całe dyski twarde, które zostały uszkodzone lub usunięte z systemu. Użytkownik może skorzystać z trzech typów odzyskiwania, różniących się od siebie przede wszystkim dogłębnością przeprowadzanego skanowania i, co za tym idzie, efektywnością całego procesu.

Active@ Partition Recovery

„QuickScan” wykonuje powierzchowne skanowanie dysku twardego, poszukując tych partycji, które zostały usunięte z systemu, ale nie zostały jeszcze sformatowane. „SuperScan” przeprowadza głęboki skan, co pozwala na wykrycie już sformatowanych oraz uszkodzonych partycji. Ostatnia opcja, „LastChance”, może być wykorzystana w sytuacji, gdy uszkodzony został system plików, wolumin, a także gdy poprzednie dwie metody nie przyniosły żadnych rezultatów. Oprócz odzyskiwania, aplikacja potrafi stworzyć dokładny obraz dysku, a także naprawić uszkodzony MBR (Master Boot Record).

Active@ File Recovery

Inny program z pakietu, Acitve@ File Recovery, pozwalający na odzyskiwanie zarówno pojedynczych plików, jak i całych folderów, posiada podobne typy (pod względem dokładności) skanowania dysku, jak Partition Recovery. Ponadto można wybrać formaty plików, które mają zostać wyszukane przez aplikację.

Oprócz wspomnianych dwóch aplikacji, w skład pakietu wchodzi też Active@ Disk Editor, umożliwiającym wyświetlanie zawartości dysku twardego w postaci binarnej. a także dostarczający różnorodnych, szczegółowych informacji o nośniku.

Active@ Disk Editor

Dużą zaletą programów jest obsługa wielu systemów plików (FAT, exFAT, NTFS, HFS+, UFS, Ext2, Ext3, Ext4, BtrFS), a także różnych rodzajów urządzeń (dyski IDE, SATA, eSATA, SSD, SCSI, RAID, pamięci USB, karty pamięci). Warto wspomnieć także o możliwości pracy w środowisku DOS-owym - w folderze programu znajdują się odpowiednie pliki oraz kreator, ułatwiający wykonanie całego procesu.

Wersja testowa: brak opcji odzyskiwania plików i partycji; brak wsparcia dla odzyskiwania z uszkodzonych macierzy RAID

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.