partner serwisu

Active@ Disk Image Lite 7.0.4.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
15,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
774
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja wykonująca kopie zapasowe wybranych lub wszystkich dysków (partycji) komputera. Rozbudowane funkcje umożliwiają wykonanie kopii między dyskami, czy uruchomienie z płyty, gdy instalacja w systemie operacyjnym nie jest możliwa.

Active@ Disk Image Freeware (w wersji darmowej) umożliwia wykonywanie kopii partycji znajdujących się na dyskach twardych, napędach SSD, pamięciach flash USB, czy innych nośnikach danych podłączonych do komputera (kopiowane są jedynie zajęte sektory). Obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, NTFS, CDFS i UDF, wspiera również dyski GPT.

Kopie dodatkowo mogą zostać poddane kompresji, podzielone na mniejsze pliki (np. w celu archiwizacji na nośnikach optycznych np. płytach DVD), zaszyfrowane i zabezpieczone hasłem. Podczas ich tworzenia możliwy jest wybór pomiędzy skopiowaniem całych partycji, lub zmienionych fragmentów względem wcześniej wykonywanych kopii.

Miejscem zapisu kopiowanych partycji mogą być lokalne dyski lub pamięci masowe podłączane do komputera, dyski optyczne (CD, DVD, BD) czy zasoby sieciowe (np. serwery NAS).

Aplikacja umożliwia przeglądanie plików w utworzonych kopiach lub podłączanie obrazów skopiowanych partycji, w trybie tylko do odczytu, jako wirtualne dyski.

W wersji płatnej możliwe jest m.in. wykonywanie pełnych kopii dysków sektor po sektorze, kopiowanie partycji między dyskami, czy uruchamianie aplikacji wykonującej kopie lub przywracającej dane z kopii z bootowalnego nośnika.

2014.05.15, 12:11
Ocena
(wersja: 6.0.2)
Swego rodzaju darmowy data care. Całkiem przyzwoity, no i przez to, że za free, to nie ma ryzyka. A jak chce się coś kupić, to lepiej najpierw sprawdzić dany produkt na http://cosiepsuje.com/ - można uniknąć wtopy.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.