partner serwisu

Action! Remote Control 1.0

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
2,34 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
201
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja na urządzenia mobilne, umożliwiająca sterowanie i podgląd informacji z aplikacji Action! na komputery PC. Nieskomplikowana, ale przydatna w sytuacji, gdy nie ma dostępu do interfejsu Action!.

Action! Remote Control to aplikacja na urządzenia z systemem Android, dzięki której możliwe jest sterowanie aplikacją Action! w sytuacjach, gdy dostęp do niej jest ograniczony. Przykładową sytuacją, w której aplikacja okazuje się przydatna jest nagrywanie wideo z gier – gdy gra uruchomiona w trybie pełnoekranowym, nie ma dostępu do interfejsu aplikacji.

Instrukcja instalacji:

  • Pobrać aplikację na urządzenie mobilne – aplikacja nie znajduje się w sklepie Play, jest do pobrania bezpośrednio
  • W menu z ustawieniami urządzenia należy zaznaczyć opcję „Nieznane źródła” aby umożliwić instalację aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play (położenie tej opcji różni się pomiędzy systemami i urządzeniami różnych producentów)
  • Zainstalować aplikację

Po instalacji aplikacja jest gotowa do użycia. Należy ją połączyć z aplikacją uruchomioną na komputerze. Instrukcja konfiguracji aplikacji:

  • Aby nawiązać połączenie, zarówno komputer jak i smartfon (lub inne urządzenie mobilne) muszą być podłączone do jednej sieci lokalnej.
  • W aplikacji Action! na komputerze PC w ustawieniach głównych należy zaznaczyć „Włącz Action! Remote Control)
  • W aplikacji mobilnej, po jej uruchomieniu,  należy wpisać adres IP lub nazwę komputera w sieci z aplikacją Action!

Action! Remote Control nie posiada wielu opcji umożliwia jedynie rozpoczęcie i zatrzymanie nagrywania oraz sprawdzenie ilości wolnego miejsca na dysku i bieżącej liczby klatek na sekundę. Niekwestionowana jest za to przydatność aplikacji.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.