
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Rozbudowana aplikacja do nagrywania pulpitu, obrazu z gier i aplikacji, nagrywania dźwięku czy wykonywania zrzutów ekranu. Umożliwia dołączenie dźwięku komentarza, obrazu z dwóch kamer i kompresję z użyciem sprzętowej akceleracji.
Action! to rozbudowana aplikacja do nagrywania i udostępniania obrazu pulpitu, gry, czy dowolnej aplikacji (np. strony internetowej w przeglądarce). Wśród jej wielu funkcji, do najważniejszych należą:
- Stream na żywo obrazu przez serwisy Twitch.tv, YouTube, Aliez.tv i inne
- Nagrywanie obrazu w HD ze wsparciem kompresji na GPU
- Wyświetlanie bieżącej i średniej liczby klatek na sekundę (FPS)
- System tworzenia poradników (tutoriali)
- Możliwość nagrywania obrazu z bieżącego aktywnego ekranu (przełączanie pomiędzy ekranami)
- Eksport do serwisów YouTube i Facebook
- Wsparcie dla Nvidia Cuda i Intel Quick Sync Video
- Możliwość dołączenia obrazu z dwóch kamer
- Efekty spowolnienia (slow motion)
- Nagrywanie komentarza audio
- Wykonywanie zrzutów ekranu
Action! ponad to może być sterowana ze smartfona z użyciem aplikacji Action! Remote Control, a informacje o liczbie klatek, czy czasie nagrywania mogą być wyświetlane na ekranie klawiatur Logitech G13, G15 i G19.
Aplikacja potrafi nagrywać ze źródeł: Windows Aero, DrrectX 8/9/10/11 i OpenGL. Materiały wideo następnie mogą zostać zapisane w formacie H.264/AVC, a dźwięk w AAL LC (zarówno stereo jak i przestrzenny 5.1). Rozmiar pojedynczego ekranu nie może przy tym przekraczać rozdzielczości 2560x1600 dla formatu AVI i 1080p dla MP4 (720p bez sprzętowego wspomagania kodowania). Liczba nagrywanych klatek na sekundę może wynosić 15, 20, 24, 25, 30, 50 i 60, czyli zawiera w zasadzie kompletną listę. Dodatkowo możliwe jest przechwytywanie obrazu w 120 klatkach na sekundę, o ile oczywiście karta graficzna jest w stanie wygenerować ich taką liczbę (prędkość ta wykorzystywana jest w płynnych efektach slow motion).
Z użyciem Action! Możliwe jest również przechwytywanie samego dźwięku systemowego w celu późniejszego odsłuchania go np. w urządzeniach przenośnych.
Okres testowy: 30 dni.
POJEBANA STRONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!