partner serwisu

AVS Video Converter 9.1.4.574

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
60,1 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
271
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Konwerter plików wideo, pozwalający na wykonanie konwersji do jednego z kilkunastu obsługiwanych przez aplikację formatów. Oprócz tego możliwe jest też wykonanie prostych czynności edycyjnych na konwertowanym filmie.

Program umożliwia przekonwertowanie plików wideo do jednego z następujących typów plików: .AVI, .MP4, .MPEG, .WMV, .FLV, .MOV, .RM, .3GP, .SWF, .MKV, .DPG, .AMV, .MTV, .GIF, .TS, .M2TS, .WEBM. Oprócz tego możliwa jest konwersja do formatów obsługiwanych przez odtwarzacze DVD oraz Blu-ray. Rodzaj pliku wynikowego możemy wybrać według rozszerzenia, urządzenia, na którym ma on być odtwarzany, albo według serwisu internetowego, w którym zostanie on umieszczony.

Aplikacja umożliwia pracę w trybie prostym lub zaawansowanym. W pierwszym przy każdym z typów plików mamy do wyboru z kilku-kilkunastu gotowych schematów ustawień, determinujących jakość i inne parametry pliku wyjściowego. W przypadku, jeśli chcemy sami skonfigurować wszystkie opcje, należy skorzystać z trybu zaawansowanego. Pozwala on na dowolne określenie takich parametrów, jak używane do konwersji kodeki (wraz z ich szczegółową konfiguracją), rozdzielczość, bitrate (szybkość transmisji bitów) dla obrazu i dźwięku, framerate (ilość wyświetlanych klatek na sekundę), współczynnik kształtu, częstotliwość próbkowania audio oraz ilość kanałów dźwiękowych. Stworzone samodzielnie zestawy ustawień można zapisać w formie profili, tak by w przyszłości mieć do nich szybki dostęp.

Przed rozpoczęciem całego procesu użytkownik może poddać plik prostym czynnościom edycyjnym, takim jak wycięcie z niego niechcianych fragmentów czy nałożenie na niego jednego z dostępnych efektów, służących m.in. do przekształcania obrazu i zmiany jego kolorystyki. W przypadku, gdy konwersja ma być przeprowadzona do formatu DVD lub Blu-ray, możliwe jest też zaprojektowanie menu, służącego do nawigacji po krążku.

W trakcie instalacji może wybrać opcję integracji programu z systemowym menu kontekstowym. Dzięki temu można w bardzo szybki sposób dokonywać konwersji na wybrany format wideo.

Wersja testowa: na pliki wynikowe nakładany jest znak wodny

AVS Video Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.